Danielson

Může jít pracovat (brigáda) nezletilá holka do podniku s erotickými službami, kde je sex za peníze?

Odpovědi
dubraro

Co by jako na té brigádě měla dělat? Poskytovat sex ne, to by byl velký průšvih. Pracovat na baru asi taky ne a už vůbec ne v noci. Možná by mohla uklízet. Nebo dělat logistiku – přijímat objednávky a koordinovat využití společnic a pokojů.

Arne1

Dost o tom pochybuju. Mluvil jsem s holkou která dělala v takovém podniku recepční. Její pracovní a životní podmínky byly sešněrovány stejně jako kdyby byla některá z těch sexuálních pracovnic. Ale mohla to být výjimka.

Löwe

Ona ano jít může, naprosto neporušuje to zákon se žádný.

Nevím, jestli jsem se trefil do tvého stylu psaní, ale snaha byla…