Vanuk

Nevím co si o tom myslet?

Ahoj, byla jsem na seznamovacím večírku. S jedním klukem 27 jsme tam měli shodu na seznámení. Já jsem mu pak napsala, že jsem ráda a že pokud se chce vidět, tak jsem pro. Napsal mi, že je rád a že by mi zavolal na mobil. To jsem byla ráda. Domluvili jsem se…i jel za mnou z 50 km vzdáleného města ode mne. Myslela jsem si že se opravdu chce seznámit, když šel na ten večírek i za mnou jede těch 50 km. Byli jsme spolu na 1. schůzce, na procházce i v kavárně. Vše v pohodě…na konci to bylo takové rozpačité…já že děkuji za dnešek a on že jde na auto a tak stál naproti mně…jako kdyby něco chtěl říct…Druhý den jsem mu napsala, že to bylo fajn a že když bude zase někam chtít vyrazit, tak jsem pro a on že už si říkal zda procházka pro mě nebyla moc dlouhá a že tak jo a něco vymyslí…Šli jsme včera na 2. rande. Zase jel za mnou těch 50 km…pak jsme se procházeli a šli do restaurace a on se na mě díval upřeně a řekl mi že mi to sluší a že jsem hezká v obličeji a celkově…pak mi řekl proč jsem šla do ten seznamovací večírek a já že jsem chtěla někoho poznat. Minule mi řekl, že tam šel proto jelikož je v práci se samými chlapy…byla jsem ráda, že mi to řekl narovinu…říkala jsem si proč se mě na to ptá zase znovu…a najednou mi řekl, že prý tam ŠEL JEN ZE ZVĚDAVOSTI A ŽE NIKOHO VLASTNĚ NEHLEDÁ, ŽE JE TAKHLE V ŽIVOTĚ SPOKOJENÝ A ŽE NEMUSÍ BRÁT NA NĚKOHO OHLEDY…řekla jsem si v duchu: CO? To nemyslí vážně tohle?? Pak se mě ptal co na klukách se mi líbí a jak to mám s kluky…on mi řekl že měl dlouhodobější a pak že kratší vztahy. Já jsem si řekla bože jak kratší??? Tak jsem se zeptala zda nezávazně a on že jako bylo třeba v měsíci pár schůzek a nikam to nevedlo…já jsem mu řekla že když nikoho nehledá, tak proč jsme venku a že nechápu co si o tom myslet…a on že neznamená že když nikoho nehledá, že se to nezmění, že si třeba říká že je fajn někoho mít u sebe a že uvidíme jak se to bude vyvíjet že si to necháme uležet v hlavě…

Docela pro mě nepochopitelné tohle…nevím proč jede 50 km za mnou dvakrát a pak jde na večírek za tímto účelem kdy mi řekne tohle…

Co si myslíte o tom vy?

Odpovědi
Drap

A na co se ptáš? Řekl to jasně, vyhovuje mu to a je spokojený. Proč jel 5 km? Třeba se chtěl jen projet. Nevidím na tom nic nezvyklého. Vyjádřil se naprosto jasně. Pokud by si ještě na něco vzpomněl, tak může přece zavolat.

elkon

Myslím, že si to máš vyřešit s ním, tady to nemá smysl. Neznáme jeho pohled na věc.

zjentek

Vanuk je to jasný budeš muset zapojit i postel pánč džentlmen dosud zjevně věří ve svobodu čili je nutné bobíkovi předvést také pravdu a lásku!

cappuccino

Kdyz nikoho nehleda a je spokojeny se svym zivotem, tak nehleda ani tebe.
Chce zustat bez zavazku. Oba mate ocividne jina ocekavani.
Podle me se vyjadril jasne!

iceT

No nejspíš si myslel, že jsi tak zoufalá, že mu třeba dáš hned na prvním rande, a když to nevyšlo, tak možná myslel, že třeba napodruhé. Ono těch 50 km není zas tak velká vzdálenost. Asi by mu stačilo mít holku jen na občasný sex, nikoli na vztah.

Filip84

Umyla jsi si „ju“, než jsi šla na rande? 😃😜😂

Ne, vážně: s největší pravděpodobností jsi si našla kluka povahy beta; beta Ti nikdy neřekne napřímo „Ne!“, bojí se konfliktu, odmítnutí, nechce se nikoho dotknout. Zase mají své silné stránky – jako všecky povahy. To, co popisuješ, vypadá, že o Tebe prostě nestojí a takto Ti to „řekl“ – celý příběh.

Možná má pravdu iceT a hledal, jenom, „šoust“. Prostě by za Tebou dojel, jednou tejdně, dvakrát tejdně, třikrát tejdně, zajebali byste, a on by, zase, odjel. Na MDŽ rudý karafiát, na Den zářící hvězdy flaška – vybavené. 😅

Může za tím být, samozřejmě, rozhodovací paralysa, závislá osobnost (nikoli nezbytně nutně závislá porucha osobnosti), spíš ale vyhýbavá osobnost (vyhýbavá porucha osobnosti), pasivně agresivní osobnost, ale taky může být, prostě a jednoduše, ještě nedozrálý, muži dozrávají po třicítce, většinou, výjimky existují. A nebo je to „dospělý dítě“, tak nebo tak.

Jako já to chápu: jseš sama, nechceš být sama. Naprosto rozumím, přirozené, pochopitelné. Ale od seznamek, seznamovacích večírků atp., si moc neslibuj.

Proč? Je to dáno psychologickým profilem běžných „klientů“ těchto služeb. Abych to zjednodušil úplně na margo, jak to jenom jde, tak jasně, jsou tam fakt „opice“, lidé – prostě a jednoduše – fysicky tak nepřitažliví, že jsou párovatelní pouze mezi sebou, no a problém nastává, pokud se jim nelíbí ta druhá „opice“. Jo, jsou, ale je jich zanedbatelné procento.

Většina „klientů“ seznamek žije v „zemi zítřku a pozítří“, mají nereálné nároky na partnera, zcela nereálné představy, argumentum reductione ad absurdum „princezna“, co vypadá tak, že potkat ji večer, zahodíš peněženku, kousneš do stromu a děláš, že jsi větev, chce chlapa mezi 31–32 lety (i když jí je 39), vysokého 1.85 – 1.90m, s hmotností 75.00 – 79.99 kg, s velikostí nohy 43–44, panice, co se zajímá o astrologii, pěstování tchýnina jazyku, umí vařit, prát, uklízet, má příjem nejméně Kč 150,000.00 měsíčně a bude na ni mít nejméně 6 hodin času každý den.

Ne, tohle je nadsázka, ale jeden hledá katholičku, nesmí kouřit, nesmí pít, nesmí být moc hubená ani moc tlustá. Druhá hledá „romantika“, nekuřáka, abstinenta, čistotného …

Všecko je to dokolečka dokola, na stejný brdo. Může, může být, že narazíš na někoho, řekněme, trochu racionálního, pragmatického, ale moc s tím nepočítej.

Filip84

Všichni píšou do seznamek záliby, jakoby to bylo nějak podstatné. To je úplně jedno, podstatné je, jestli ta druhá osoba nevypadá, že se jí lekneš (což je, zase, velmi výjimečné), má podobné hygienické návyky (jestli se umyje jednou do roka na svátek božího těla, a nebo se meje 3× denně a desinfikuje kliku po každém doteku – asi by většinu lidí z takových jeblo), rozumíte si v intimní rovině (no, pokud ona má představu, že jeho bude svazovat a mlátit, a on má představu, že bude svazovat a mlátit ji, tak jim to – asi – klapat nebude, že?), a alespoň něco máte společného, abyste se mohli o něčem i pobavit. Stejně reálný život je víc o rutinně a povinnostech, a tam je fakt jedno, jestli holku baví vařit, nebo opravovat motorky: hodí se obojí.