aliendrone

Pánové, jste ve formě? A dámy – co si myslíte o „pravidlu 50“, je to pravda?

Někdy, snad asi v dobách, kdy mamuti pobíhali v místech, kde později vznikla Praha (nebo tak nějak, je to TAK DÁVNO) mi jedna dáma dala školení o „nezbytné kondici“. Která je prý EXTRÉMNĚ pro muže důležitá, POKUD chtějí v posteli bodovat. Říkala tomu „pravidlo padesáti“ a konkrétně šlo o to, že muž (pokud má mít dobrou šanci uspokojit ženu) MUSÍ zvládnout přinejmenším 50 poctivých kliků naráz a 50 poctivých „sedů-lehů“ za 1 minutu. Jinak není v přiměřené kondici nezbytné k úspěšnému (oboustranně) sexu. Tenkrát jsem „normu plnil“ s prstem v nose, ovšem když se podívám na dnešní mladíky, kteří mají sice nabušené svaly z posilovny (silové cviky), ale při 20. kliku začínají funět a při 30. konečná… 😮

Jistě, hrají v tom důležitou roli i jiné faktory, např. pánská „výbava“ (s tou ale pokud je mi známo nejde nic dělat) nebo třeba vnímavost (umět ženu „číst“ – to je ale na celé měsíce, klidně i ROKY, než chlap dotyčnou ženu důkladně očíhne/porozumí). A rovnou dodávám, že ty kliky sice pořád dávám, ale doslova vidím v barvách, jak (při pokusu splnit sedy-lehy v limitu) mě veze zablokovaného sanitka na obstřik páteře), muehehehe, tak se pánové nestyďte. 😉 😁 😁

Odmyslete to, že ženy „jsou divné“ – dnes „je bere tohle“ a ZÍTRA něco úplně jiného (a spoustu dalších DŮLEŽITÝCH věcí). Jde mi o to, zda-li dnešní trend „jak to vypadá na pohled“ není vlastně pro chlapy z tohoto hlediska kontraproduktiv­ní. 😮

K otázce mě inspirovala odpověď iceT (na jinou otázku) o „potřebě trénovat“, jakkoliv měla na mysli něco jiného, než fyzickou kondici, ale i tak díky za inspiraci. 😉 🙂

Odpovědi
zjentek

Tak to já mám tedy úplně jiný pravidlo a to takové, že za všech okolností (!!!) MUSÍM uspokojit dámu i kdybych kurňa už NEZVLÁDL či jinak podobně neudělal byť JEDEN JEDINÝ klik nebo sed-leh, i kdyby mělo jít o ty šizený na kolenou a nebo s pokrčenými hnátami a i kdybych se třeba belhal jako ta lemra a nedolezl už ani do sklepa pro lahváče, tak udělat je přesto musím, chápeš, prostě musím! To když chlap potom nemá v hlavě takto nastavený, tak TEPRVE POTOM má ten OPRAVDICKÝ problém!

Na druhou část otázky (vše je dnes jen na oko a pro oko) se ani neobtěžuji odpovědět protože tohle přesvědčení/chování současných „mladých“ bezpochyby souvisí s konzumem a zatracenou konzumní společností a už vůbec zabývání se podobným hnusem je zase naopak už jaxi proti přesvědčení mému.

led

mladý unavený aliendrone, vy ste ešte nikdy nevideli ženu robiť „mužskú prácu“? (nemyslím sex). Ak by nemala fyzickú „kondičku“ pre daný výkon, bola by ako mnohé dnešné „mužské bábovky“.

Malá poznámka,
to nehovorím o „ženách“ (shemale) s mužským prirodzením narodené v mužskom pohlaví, ako sú tohtoročná „Miss krásy“, alebo nedávna „Majsterka sveta“ v ženskej disciplíne.
Čo spravíte, keď sa aj zvieratá, napriklad pes rozhodne vyhlásiť, že je človek?

aliendrone

zjentek>>> Jenže dnešní trend je JINÝ. My jsme pro progresivní mládež (možná PRÁVĚ PROTO viz otázka) jen „počítadla orgasmů“. A v posteli prý jde především o „intimitu, duševní souznění“ apod. věci. 😮

Sám tomu nerozumím. Nepotřebuji kvůli „intimitě a souznění“ ženu svlékat a hnát do postele. A ona již vůbec ne, myslím. TAK JAK TO PODLE TEBE JE? 😉

zjentek

Tak to je hodně mylný názor, IMHO. Kvůli „intimitě a souznění“ MUSÍŠ ženu svlékat a hnát do postele. A ona bude tohle vyžadovat TÍM TUPLEM, na to se DOBŘE připrav! 😉

(„počítadla orgasmů“ nepotřebují ani tu postel) 👊