WizzWizz

pojistná událost.

Zdravím , mohou být chybejici ,nebo špatně údaje vyplnene v pojistné události překážkou k nezaplaceni za škodnou událost ze strany pojišťovny ? (chybějící údaje z ŘP -žádné
..a spatne číslo popisné domu viníka )
Důvěřovala jsem…

Odpovědi
elkon

Samozřejmě, důležité je vše napsat po pravdě. Za paskvil nikdo nic nezaplatí.

Drap

Samozřejmě. Zřejmě ani korunu.

Pepa25

Nemusí. Navíc vždy je možné je doplnit.

Kajanek

Vždycky je to případ od případu. Třeba jednou se mi povedlo špatně vyplnit formulář u havárie (na které jsem měl sjednané havarijko přes Srovnátor, u Allianz pojišťovny), a po konzultaci přes telefon jsem formulář poupravil, a vše proběhlo v pohodě. Dobré je však si to uvědomit včas a vše upravit před zasláním formuláře na samotnou pojišťovnu.