Rokio

Pokud bych zdrhl z psychiny a měl bych nařízenou ochrannou léčbu, šla by po mně policie, nebo záchranka?

Mějte na paměti. Buďto jedno, nebo druhé.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Tonda Káňa

policie

Asi policie, ale nezkoušej to!!

Filip84

jiná odpověď

  1. Jestliže by Ti nařídili ochranné léčení, tak bys z psychiatrické nemocnice neutekl, protože bys byl na uzavřeném oddělení, protože jsi matlák, a protože oni tam maj zřízence, kteří na takový, jako Ty, mají gepír. Prostě ne, fuj je to, a už to neřeš.
  2. Nejméně 101× jsme Ti tu napsali, že se na to ptáš pořád dokolečka dokola, že tím, akorát, otravuješ Luft všem kolem sebe, a že na to nikdo není zvědavý. 👿 Tak si napiš, do seznamu, s čím nemáš kušnit a otravovat Luft na odpovedi.cz:

NAŘÍZENÁ LÉČBA
POVINNÁ HOSPITALISACE
ÚTĚK Z PSYCHIATRICKÉ NEMOCNICE.