Rokio

Pokud se budu jednu hodinu denně modlit k bohu, abych neskončil v blázinci, pomůže to?

Zvýší se tím šance, že neskončím ve cvokhausu? Motlitba dokáže věci změnit. Stačí jenom chtít. Bůh dokáže všechno.

Když budu říkat modlitbu: Nejsem nemocný. Chci se zbavit nemoci. Přeji si, aby mě neodvezli na psychinu. Nechci být do konce života zavřen v psychiatrické nemocnici. Děkuji ti, bože, že mi to splníš. Ježíši Kriste, dokážeš to.

A tuto motlitbu zopakuji mnohokrát během té hodiny, splní se to?

Odpovědi
zjentek

Tak určitě, víra tvá tě uzdraví… https://www.bi­ble.com/cs/bi­ble/15/LUK.17­.19.B21

df

Znám lepší afirmaci: Jsem zcela zdráv. Těsně před spaním a po probuzení, asi tak 5–10 min po dobu 2–3 týdnů

Modlitba je o spojení s Bohem, je to promluva k Bohu. Stačí klasický Otčenáš. Netřeba o nic prosit. Vše, co potřebuješ ti přijde i tak do života. Jen tomu třeba jít naproti

da ny

K čemu to má pomoci?
Velmi špatně/nevhodně položená/vyslovená přání v případné modlitbě.
Člověk si má přát, to co chce.
NIKDY, TO, oč nestojí, co nechce!!!
Takto položenými větami, přesně posílíš to, co nechceš.

Původní Desatero, zní jinak.
My ho známe v podobě:
Nepokradeš, nesesmilníš atd.
Zápor NE, přímo vybízí k porušené „zákonů“, lidmi.
Ke splnění a zmatení nesprávně vyřčených přání, směrem k Bohu, Vesmíru, všem…
Je to stejné, jako když dítěti řekneš „Nezlob:“, „Nelapej do louže!“
Udělá pravý opak. I psychologové, dnes radí, požádat/přikázat, to,
co od dětí žádáme. Prostě jinak. „Buď hodný.“ „Obejdi tu louži, prosím“
Toho, z čeho mívá člověk obavu, dostávánbejvětší krajíc…

Roman71

Rokio, nepleťte si osobu Boha s osobou Ježíše Krista. Takhle to dělá spousta lidí, ale špatně. Lepším řešením by bylo modlit se k Bohu ve jménu Ježíše Krista (nebát se při oslovení Boha použít jeho pravé jméno), o sílu ke zvládání psychických problémů.

Pokud to bude nutné vašemu kvůli zdravotnímu stavu, návštěvě kliniky (případně klinickému léčení) se pravděpodobně nevyhnete, ale sílu od Boha dostat můžete.

PS: Prázdné odříkávání „Otčenáše“ nefunguje, na to se můžete spolehnout.