led

Pomůže mi někdo? Potřebuji před daním notebooku do servisu naklonovat primární systémový disk, pokračování níže

Potřebuji před daním notebooku do servisu naklonovat primární systémový disk s WIN 11, tj. .obraz disku s nainstalovanými programy i s daty na externí HDD.
Jaký program a postup mi doporučujete? Případně odkaz, kde to najdu.
PS.
Pokud by vaše odpověď – návod byl dlouhý, prosím pošlete mi jej do vnitřní pošty. Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pro pouhý Váš úsměv Vaše Excelence třeba i rozkrájím na kousky! Rokia. 😉
Já osobně používám Live distro Clonezilly, ale protože jde o linuxovou záležitost, tak se obávám, že vysvětlování by bylo dlouhé a náročné (jistě na netu lze v případě zájmu anglickou „polopatickou“ verzi návodu, ačkoli ona to není žádná „atomová věda“). 🙂

A co se týká Widlí, škoda nosit dříví do lesa. https://www.al­za.cz/klonova­ni-disku#software

Je to návod i s OBRÁZKY! 😉 😄 😉

Hlada

Můžu doporučit starý osvědčený Acronis. Z odkazu se dá stáhnout bezplatná verze obrazu bootovacího disku. Vypálí se na CD, nabootuje se z něj a dál se postupuje podle pokynů. Výsledkem je bitová kopie disku.
http://servis­pckupka.cz/jak_klo­novat_disk.php

led

Na CD, DVD sa klon Windows11 nezmestí To nie je Windows 1.1 kde stačili 2 diskety… Len inštalačné CD

Dochy

To CD je na SW, který k tomu použijete, nikoli pro samotnou zálohu disku. Alternativně je možné místo bootovacího CD udělat bootovaci USB flashdisk (ale osobně jsem nezkoušel ani jedno pro tento SW)

led

Ďakujem aliendrone, bolo mi jasné, že na mimozemšťana sa možno spoľahnúť (niekedy 🙊😀)