Avatar uživatele
led

Pomůže mi někdo? Potřebuji před daním notebooku do servisu naklonovat primární systémový disk, pokračování níže

Potřebuji před daním notebooku do servisu naklonovat primární systémový disk s WIN 11, tj. .obraz disku s nainstalovanými programy i s daty na externí HDD.
Jaký program a postup mi doporučujete? Případně odkaz, kde to najdu.
PS.
Pokud by vaše odpověď – návod byl dlouhý, prosím pošlete mi jej do vnitřní pošty. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? df, aliendrone, Malvína před 507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pro pouhý Váš úsměv Vaše Excelence třeba i rozkrájím na kousky! Rokia. 😉
Já osobně používám Live distro Clonezilly, ale protože jde o linuxovou záležitost, tak se obávám, že vysvětlování by bylo dlouhé a náročné (jistě na netu lze v případě zájmu anglickou „polopatickou“ verzi návodu, ačkoli ona to není žádná „atomová věda“). 🙂

A co se týká Widlí, škoda nosit dříví do lesa. https://www.al­za.cz/klonova­ni-disku#software

Je to návod i s OBRÁZKY! 😉 😄 😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?led Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Můžu doporučit starý osvědčený Acronis. Z odkazu se dá stáhnout bezplatná verze obrazu bootovacího disku. Vypálí se na CD, nabootuje se z něj a dál se postupuje podle pokynů. Výsledkem je bitová kopie disku.
http://servis­pckupka.cz/jak_klo­novat_disk.php

Avatar uživatele
led

Na CD, DVD sa klon Windows11 nezmestí To nie je Windows 1.1 kde stačili 2 diskety… Len inštalačné CD

Avatar uživatele
Dochy

To CD je na SW, který k tomu použijete, nikoli pro samotnou zálohu disku. Alternativně je možné místo bootovacího CD udělat bootovaci USB flashdisk (ale osobně jsem nezkoušel ani jedno pro tento SW)

Avatar uživatele
led

Ďakujem aliendrone, bolo mi jasné, že na mimozemšťana sa možno spoľahnúť (niekedy 🙊😀)

Nový příspěvek