(O_o)

Proč jsou ženy posedlé vyobrazením koček, jev zejména černý na Facebooku?

Zdravím,
nevim zda jste si toho vsimli, ale na zdi ci v profilovkach zeny maji casto kocky.
Zajimalo by mne z psychologického hlediska proc fotky zejména koček u žen tak dominuji? Proc ne treba papousek, krecek,…
Je to nějaké tajemství, které se v nich skrývá, nebo jak jsou kočky falešné, případně je přitahuje jejich srst a tvar?

PS:nemyslim si ze jsou to chovatele kocek
Diky

Odpovědi
PepasAvalonu

Nezpozoroval jsem, že by nějak moc lidí mělo na profilu vyfocenou kočku. Někdo má kočku, někdo psa, někdo jiné lidi, sám sebe, obrázky příordy a různě.
Nebudeš věřit, ale kočka je celkem časté domácí zvíře. Kolik lidí má doma papouška, křečka? Proč si myslíš, že to „nejsou chovatelé koček“, když se s nimi fotí. Jasně, že jsou. Plno z přátel má na svém fb/instagramu vyfocené své domácíí zvíře.

Jinak to máš docela zmateně napsané.

Mc Merkurion

… některý ženský jsou prostě kočky …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.