Syd

Proč sem chodíte?

Co vás motivuje pročítat zdejší otázky a odpovídat na ně?

Nejlepší odpověď
elkon

Zvědavost, případně možnost poradit, pokud znám odpověď.
A dost mě překvapilo, co je u nás lidí, kteří se ptají na naprosté hlouposti. Zřejmě „díky“ své úrovni myšlení a inteligence. To jsem dříve netušil.

Další odpovědi
df

Je to jako chození do společnosti. Rád pozoruji lidi. A rád poučuji. I když je to často házení perel, ale faktem je, že když je někdo konfrontovaný s nějakou informací, tak i kdyby se na hlavu stavěl, tak už se toho nezbaví. Už je to v něm napořád, chápeš. Jeho nevědomí s tou informací už bude pořád pracovat

Filip84

Zábava, a byť se to nezdá, tak občas si tu i rozšířím obzory.

Ne ani tak, že bych se tu dozvěděl něco nového, i když i to se občas přihodí (ale je to velmi, velmi omezené), spíš si rozšířím obzor o jiný úhel pohledu; dobří jsou na to Disraeli, aliendrone, občas i Pepa i „baron“ se, v tomto směru, 3× za deset let „vytáhne“!

Utvářím si tu nový hlášky, protože kdybys mne znala na živo, tak bys věděla, že já prakticky stejně, jako píšu, tak i mluvím. Já mám na český klávesnici přes 500 úderů za minutu, takže já píšu rychleji, než přemýšlím. No a takový jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz král bonzáků veřejný zpívatel, to je, také, král inspirátorů, i druhý „baron“ „umí“, v tomto směru, a v tomto směru „umí“ „baron“ hodně! 🤪😎😈

Protože arciť „Nikdo by nečekal španělskou inkvisici!“ je dobrá hláška, z „Prosímtě, já se tě potřebuju zeptat na něco velice důležitého! – 😧 No? – Vzala bys si domá hada na vychování? Když bys ho takhle jenom viděla ležet u cesty, víš, aby se mu nestal ouraz?“, ve vhodný situaci, si dávaj holky nohy křížem! 😈😂

zjentek

Znalosti! Vědění! 😃😃😃

zjentek

Elkone, tax zde zmoudřel, no. Nehledej v tom ale žádný zázrak, vědu 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Syd

Většinou se tu vyskytnu, když mam sama nějakou otázku, respektive to, že sem jdu s otázkou, ve mně pak na nějakou dobu odstartuje jakousi závislost – zvědavost, zábava – třeba schizofrenní otázky mě často dost pobavěj. Že bych se dozvěděla něco novýho a zajímavýho, to se bohužel už moc nestává.

df

A jak to máš ty?