Chymmi

„Totálka“ Nového auta – Pojištovna

Dobrý den,

Ani ne před měsícem, jsem si pořídil nové auto. Momentálně mnělo celkem najeto kolem 1200km, když řidič pravděpodobně pod vlivem mi auto sešrotoval na parkovišti. Jaká je pravděpodobnost, že mi jeho pojištovna zaplatí úplně nové auto?

Nejlepší odpověď
elkon

Proč se neptáš v té pojišťovně? Tady jsou to jen spekulace.

Další odpovědi
Schluker

V pripade takrka dokonalem by ponizili plneni o amortizaci – cca 6200,–. Zalezi co to bylo za auto, nicmene diky situaci na trhu s ojetymi vozy a jejich cenam bych byl pomerne klidny. Castka bude vysoka. Nezapomente si vzit nahradni auto…

Drap

Šance, že ti zaplatí zcela nové je nulová. Pokud máš zápis o nehodě a bylo šetřeno policií, tak dostaneš hodnotu hodně blízkou, pokud neni auto opravitelné.

Emefej

Nájezd 1200 km není úplně nové auto. Zeptej se v pojišťovně.

Dochy

Emefej: Píše, že ho koupil před měsícem. A 1200km se dá zařídít i během jednoho dne. Není to pro normálního smrtelníka běžné, ale dá se to. A po jednom dni bych netvrdil, že se jedná o veterána 😉 ani po jednom měsíci a těch 1200km. 😉

Emefej

Já si pod pojmem nové auto představuju nájezd 0 km.

Schluker

Ani novy auta nemaj uplnou nulu ;)