aliendrone

Uklízí ministryně i záchody?

Taxemsi vybavil klasickou bolševickou výmluvu „Nejsou lidi!“, když jsem četl vyjádření sedmého potratu baby Jagy, jinak též správně mulitukulturně barevné ministryně obrany >> „Letěla jsem s charitativní pomocí na otočku do Libanonu.“ https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-politika-zautocili-na-me-presne-ve-chvili-kdy-jsem-sla-do-vzduchu-rika-cernochova-231787

Chuděra, TOLIK toho má „na práci“, že musí dělat „na otočku“ i špeditérku/zá­voznici, nejspíše ihned po návratu popadla mop a vyšůrovala přinejmenším tři patra ministerstva (včetně vydrbání záchodů). Celkem by mě zajímalo, jak se vyjádří k tomuto výlevu HAVLOIDI a zastánci dem(ent)okracie. Proč rozdává humanitární pomoc nějakému Libanonu (nejspíše rozdává „luxusní přebytky naší úžasně prosperující ekonomiky a k prasknutí napěchované státní pokladny“), když by měla shánět prostředky na armádu (kterou SAMA připravila o výzbroj!), kupříkladu? 😮

Bože, TAKHLE NESTYDATĚ TRAPNÉ kecy nepindali ani bolševici – a to už je co říci! Čeho jsem se to dožil? Adolfe, Josife nebo třeba i Belzebube… POMOOOOOC!!!

😕 😕 😕

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vládní slepenec si je nějak moc jistý v kramflecích, protože proti nim nikdo nezvedne hlas: masmedia drží hubu a krok, a nechutně podlézají vládě. Dokonce i opozice je opatrná ve výrocích. Inu mají i svého prezidenta, který vyhrál díky masmediální masírce, a osvědčenému programu “Antibabiš”. Normalizace 2.0 je tu jako z růže květ.

Další odpovědi
zjentek

Můj tip, Aliene, zní. Pusť si pěknou písničku. 😬

Filip84

Jednoduchá pomoc: nečum do toho / nečti to. 🤷‍♀️😎 Problém vyřešen, harmonie obnovena.

Nemyslím si, že by ministeriální baba vytřela chodbu / záchod / schody, nebo něco podobného, protože:

  1. dokážeš si představit, jak by to vypadalo? Kdyby ta baba byla co k čemu, tak nedělá babu ministeriální.
  2. Mám známou, co se roky živila tím, že uklízela baráky. Ne pro nějakou úklidovou firmu, na sebe, z počátku „čistá ruka“ – víš co, no a jak se to rozjelo, tak na to měla i živnost, a pak „zaměstnávala“ i „Světlanu s Larysou“. Ono když máš v baráku na nočním stolku zlatý budík, v koupelce místo zrcadla diamant, tak nechceš, aby ti ten barák uklízela úklidová firma a pokaždé jiná „Světlana“, nebo „Larysa“, to za prvé. Za druhé, když jsi taková baba ministeriální, nebo herec, nebo jiný a podobný bazmeg, tak nechceš, aby ti „Larysa“ našla v nočním stolku anální pomůcky (nebo nenašla: donesla je a tvrdila, že našla, víš co – úplně na rovinu: vyjde to úplně nastejno, jako!), vyfotila to a pak se to objevilo v bulváru (nebo tak něco). Takže: když nekradeš a jsi diskrétní, tak jsou lidi, co ti, za jinak vlastně úplně obyčejnou práci, dokážou docela slušně zaplatit, to za prvé. A pak máš baráky, kde by to mohla i uklidit úklidová firma, ona by to i stihla rychleji, ale ten účet nechceš vidět, protože to tam vypadá, jako kdyby tam někdo uklízel naposledy v 19. století a žilo tam osm cikánských rodin nepřetržitě, od toho 19. století. Ona ti to uklidila taky za docela velký peníz, trvalo jí to třeba i dva dny, když to byl fakt masakr, ale oproti úklidové firmě to pořád vyšlo na čtvrtinu, to za druhé. No a tak jsme se, to už je taky tak osm, sedm roků, bavili, jak to vypadá, někdy, v barácích „lidí stejných, jako my, ale lepších“. No, velice často velmi „výživně“ to tam vypadá, a to jim uklízí třeba co dva tejdny, nebo i tejden, nějaká taková „baba“ na úklid. Já Ti tu, samozřejmě, nenapíšu, o jaké „lidi stejné, jako my, ale lepší“ šlo, některé si i ještě pamatuju, konkrétně, ale když to budu někde šířit, tak se pak nic nedozvím. Nic, hubu držet, to říkám pořád! 😎 No ale typy takové nějaké baby ministeriální v tom byly taky.

Takže, bych byl velmi, velmi opatrný chtít po babě ministeriální ruční práci! Nebo jakoukoli práci! Velmi opatrný! 😈

aliendrone

Filip84>>> WOE! Nejsem z těch předposranějších myslím, ale…
Představa, že bych měl cituji: „…chtít po babě ministeriální ruční práci“ mě nahnala trochu strach a způsobila prudké refluxní nutkání! To bych spíš přežil totéž od kikoňky z E55! 😮 😉

Dej se s takovou invencí na psaní megabestiálních a supernechutných hororů, garantuji, že i S. King vedle tebe bude úplné béčko! 😉

Pepa25

Jen pro pochopení P.T. širšího osazenstva: tato „duchaplná otázka“ byla položena poté, co jsem zde https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-zautocil-na-pani-cernochovou-ve-vzduchu#discussion v diskusi příliš suše a věcně reagoval na cestu do Libanonu …

aliendrone

Pepa25>>> Přesně tak! A JAKO OBVYKLE se Pepa25 k výroku Černochové (přes přímou výzvu!) NEVYJÁDŘIL (ač očividně sílu k reakci MÁ)! 😮

Je pro mě ZÁHADA jak Pepa25 tohle svinstvo, které vládne, dokáže OBHAJOVAT? Rozumím třeba advokátovi, který u soudu obhajuje pedofila – dělá svoji práci. To ovšem ještě NEZNAMENÁ, že nad jeho skutky JÁSÁ a bez uzardění s nimi SOUHLASÍ. 😐 Prozradí Pepa25 tajemstvi „jak na to“? Pro mě to již nemá praktickou hodnotu, je to jen zvědavost, ale jsou i tací, kteří by (tohle bezskrupulózní samosplachování umět) se mohli s dostatkem času k dispozici stát PÁNEM SVĚTA. 😉 😁 😁