Filip84

Včera jsem viděl upadlou zmrzlinu. Jak byste se v takové situaci zachovali?

K otázce mne inspiroval náš „baron“ tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-horsi-jet-dvakrat-za-sebou-na-cervenou-nebo-nabidnout-pomoc-seniorovi-s-taskou a tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neprehanite-to-nekteri-z-vas-s-temi-uvozovkami

Včera jsem viděl, u stojanu na kola, který stál před kioskem s prodejem točený zmrzliny, upadlou zmrzlinu na zemi. Jenom si tam takhle ležela, a protože bylo horko, asi si moc nehověla, bych řek. 👌😅

Chtěl jsem ji pro vás vyfotit, ale vzpomněl jsem si na to až teď. I bych se tam vrátil, abych ji pro vás vyfotil, ale jist jsem sobě tím, že tam ta zmrzlina už dávno neleží, protože roztála, pokud se jí, tedy, nestalo něco jiného. Kdyby měl, tedy, někdo problém si představit zmrzlinu ležící na zemi, pak se mu „omlouvám“ a „velmi“ mne to „mrzí“. 😂

Ta zmrzlina byla žluté barvy, bylo ji – odhadem – něco mezi 90 až 120 ml, a s největší pravděpodobností někomu vypadla z kornoutku (ale to nevím, neviděl jsem to).

Já jsem se v takové situaci zachoval tak, že jsem tam tu zmrzlinu nechal jenom takhle klidně ležet dál. Byla mi naprosto a komplexně u prdele! 👌😅

Jak byste se v takové situaci zachovali vy?

P. S. Nekupujte si zmrzlinu, která je nad vaše síly! Pak, zbytečně, skončí na zemi!

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nechal bych ji tam, sice, takto ležet, ale stresovalo by mne to.

A pak bych z toho měl noční můry; velmi vážné morální dilema. Sophiina „volba“. Nakonec bych se tam ještě vrátil a vše bych napravil nebo bych zavolal policii a hasiče. Možná bych si postěžoval všem, které bych potkal a podal stížnost na OÚ. Samozřejmě bych se šel co nejdříve poradit na Odpovedi.cz a zpytovat se. 😅

Další odpovědi
zjentek

🤪

Já zase viděl z auťáku u krajnice stát koně na třech haxnách, bo čtvrtá mu chyběla a z pahýlu po ní mu vydatně kypala krev. A stejně jako ty té zmrzlině, ani já jsem nedokázal nijak pomoci a nechal jsem jej tam jen tak klidně dále stát 🤷‍♂️

GM

Nechal bych ji tam si takto hovět, byla by mi naprosto a komplexně ukradená.

Rokio

Nechal bych ji tam si takto hovět, byla by mi naprosto a komplexně ukradená.

elkon

🤪

Kdyby to psal Rokio, tak bych se nedivil. Začínáš dost klesat svou úrovní.

Filip84

elkon: Ta otázka je ironická – hádej na koho! Tos vážně nepochopil!? 😅

Disraeli

elkon, jako nwm, ale příjde mi, že to ani NECHCE nějak moc vysoký intelekt a extrémně prvotřídní dedukční schopnosti, aby si člověk vyvodil, že je to parodování Rokia. ;) Obzvlášť ty, který se Rokiem docela zabýváš… bys to mohl poznat.

Filip84

Disraeli: Právě … 😅🙈🙈🙈

Disraeli

😅 a elkon je přitom takový Rokiolog

Filip84

Disraeli: Zjevně není! 😅

Filip84

zmetek🤪: Seděla na mezi a pila podmáslí.

Filip84

Disraeli: Tak to chápu, tomu naprosto rozumím! 😧

A myslíš, že by bylo vhodný na to povolat i Národní gardu? Nebo by stačili ti hasiči a policie – co myslíš? 🤔🤔🤔 To víš, já s nacházením zmrzlin na zem padlých nemám takový zkušenosti, tak se jenom ptám! 😂👌

Disraeli

😂

Filip84

Disraeli: Ale myslím to dobře! 😧😂