Savier

Všichni jsme bratři a sestry?

Nejlepší odpověď
da ny

Jak, kdo.
Já jsem do Sokola nechodila, nejsem členem.
Nepatřím, mezi Svědky Jehovovy.
Nejsem ničí sestra.;-) Nějaký čas, jsem působila jako sestra zdravotní. 😉

„Jsme všichni kurvy, bratři a sestry, dámy a pánové; jen musíme znát míru.“ Arnošt Lustig

„Protože všichni sdílíme tuto malou planetu Zemi, musíme se naučit žít v harmonii a míru mezi sebou a s přírodou. To není jen sen, ale nutnost.“ — Dalajláma

„Ať už jste černá, bílá, Arab, všichni jsme stejní, moji bratři!“ — Michael Jackson

„Musíme společně žít jako bratři nebo společně zahynout jako hlupáci.“ — Martin Luther King americký duchovní, aktivista a vůdce v americkém hnutí
Zdroj: https://citaty­.net/citaty/279322-arnost-lustig-jsme-vsichni-kurvy-bratri-a-sestry-damy-a-panove/

Další odpovědi
Filip84

Počkej, počkej …

To je takový moc křesťanský. Oni si to mohou dovolit, oni ani moc nepíchají (nebo tam píchá jenom otec syna – jistě chápeš! 😅), pořád se nimrají v nějakých nesmyslech, svět je pro ně „peklo na zemi“…

Ale jinak? Ale jo, co by ne, akorát souvisle dodám, že si od toho někdo slibuje něco, co není! 😅

Je to jakýsi ideální, theoretický, stav, ke kterému bychom se měli přibližovat. Theoreticky. Prakticky je společnost fragmentisována, a ryba žere rybu. 😳

Rokio

Ne, ale technicky vzato jsou všichni lidé příbuzní.