Avatar uživatele
Savier

Všichni jsme bratři a sestry?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 39 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Jak, kdo.
Já jsem do Sokola nechodila, nejsem členem.
Nepatřím, mezi Svědky Jehovovy.
Nejsem ničí sestra.;-) Nějaký čas, jsem působila jako sestra zdravotní. 😉

„Jsme všichni kurvy, bratři a sestry, dámy a pánové; jen musíme znát míru.“ Arnošt Lustig

„Protože všichni sdílíme tuto malou planetu Zemi, musíme se naučit žít v harmonii a míru mezi sebou a s přírodou. To není jen sen, ale nutnost.“ — Dalajláma

„Ať už jste černá, bílá, Arab, všichni jsme stejní, moji bratři!“ — Michael Jackson

„Musíme společně žít jako bratři nebo společně zahynout jako hlupáci.“ — Martin Luther King americký duchovní, aktivista a vůdce v americkém hnutí
Zdroj: https://citaty­.net/citaty/279322-arnost-lustig-jsme-vsichni-kurvy-bratri-a-sestry-damy-a-panove/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Počkej, počkej …

To je takový moc křesťanský. Oni si to mohou dovolit, oni ani moc nepíchají (nebo tam píchá jenom otec syna – jistě chápeš! 😅), pořád se nimrají v nějakých nesmyslech, svět je pro ně „peklo na zemi“…

Ale jinak? Ale jo, co by ne, akorát souvisle dodám, že si od toho někdo slibuje něco, co není! 😅

Je to jakýsi ideální, theoretický, stav, ke kterému bychom se měli přibližovat. Theoreticky. Prakticky je společnost fragmentisována, a ryba žere rybu. 😳

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ne, ale technicky vzato jsou všichni lidé příbuzní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek