Dismas

Vydělal si za minulého režimu oficiálně více řeznik, nebo zelinář?

Odpovědi
Kepler

Oficiálně to asi bylo stejné, prodavač, jako prodavač. Neoficiálně odhaduju, že měli nejmíň tak dvakrát víc. Ani ne tak v penězích, jako v naturálních požitcích, nebo protislužbami. Hle, tržní ekonomika fungovala i za socialismu!

anonym

Ti byli žabaři proti pumpařům, kterým se sypaly DM do kapes.

anonym

těžko říci. možná měl ještě víc než oni expedient a řidič, který ja zavážel.