adrejek

Vyplatí se internet od O2 s tabletem zdarma?

Dobre rano, za ~ mesic mi konci smlouva se soucasnym poskytovatelem internetu a ja koukam po novym a levnejsim. Narazil jsem na zajimavou nabidku od ADSL.cz, ktera zprostredkovava internet od O2 a za rocni uvazek vam da k internetu tablet Prestigio zdarma.

http://www.ad­sl.cz/produkty/o2-internet-tablet-prestigio

Vyplati se to? Chapu, ze se jim to pravdepodobne vrati, ale i tak mi to prijde jako skvela nabidka a tablet by se mi na cestovani hodil.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Ne, nevyplatí

Záleží na to čemu říkáš „vyplatí“.

  1. Nabídka platí pro nové zákazníky, takže nejde zavolat a říct že chceš novou smlouvu a tablet, nesmíš už být u nich připojen.
  2. Píše se tam, že to stojí 650,– na měsíc, což je 7800Kč ročně pokud dobře počítám. Tablet seženeš za 2500,– takže pokud bys internet sehnal u konkurence za 440Kč, tak už se ti O2+tablet nevyplatí. Nehledě na to že mluvíme o prvním roce, pak už se ti připojení nevyplatí tuplem, protože žádný další tablet už od nich nedostaneš a oni jen spolíhaj na to, že budeš dostatečně línej na to abys měnil..
  3. Navíc to ještě může bejt trik, všude tam píšou tablet zdarma ale nic víc, přesně takhle kdysi lákala UPC na kabelovku, „set-top-box zdarma“ psali, a když ses po roce odpojil, tak ti ho sebrali. Použitej tablet by jim byl sice k ničemu, ale jako páka proti tobě (když zrušíte smlouvu, sebereme vám tablet) by to stačilo :)

Takže bacha na to co kupuješ, abys nakonec nekoupil produkt kterej má zápornou hodnotu.

Další odpovědi
Děda Louda

Ne, nevyplatí

To jenom výhodně vypadá.

Kamionacka09

Ne, nevyplatí

Oni vetsinou neco slibi za vyhodnou cenu a po uzavreni smlouvy to tak par mesicu budes platit vyhodneji ale pak to vetsinou natahnou ze z vyhodny platby je nevyhodna a pak sou s tim problemy odstoupit a vetsinou to stoji dalsi penize.

Earl Sin

Ne, nevyplatí

bolak

ADSL.cz: srandisto :))