Avatar uživatele
plebs

Z jakého důvodu pomlouvá ex ministr Kalousek elitního ministra Rakušana?

Ve smlouvě jsem pochopil EU přijme min. 30 tisíc migrantů ročně při rozdělování může být ČR osvobozena dále v případě nepřijetí části migrantů přispěje ČR do EU kasy půl melounu za jednoho což je pro ČR výhodné.
Podle mého se jedná o vynikajícího ministra který jako jediný na světě nechal pověsit agresora Putina.

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Já jsem ze smlouvy pouze pochopil, že může, to znamená že nemusíme nikdy takovou vyjímku dostat. A to že Rakušan nechal pověsit putina, tak to nám v budoucích vztazích po válce na UK určitě hodně pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
magorvkleci

Ne, myslím, že jste smlouvu nepochopil. Ale p to přece nejde.
Kalousek akorát napsal, že Fiala a Rakušan dělají chybu, když text smlouvy utajují a dokonce o něm zbaběle lžou.
Jinak ano, je smutné, že podle našeho zákona může být člověk souzen za pomluvu, i když píše pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Proč se ptáš tady, jak to tu má někdo vědět? 🙄

Mu napiš dopis, ne, když Tě to tak zajímá: „Vážený pane ex ministře Kalousku, jako občan a volič bych rád věděl, z jakého důvodu pomlouváte elitního ministra Rakušana? Předem děkuji za odpověď, Jenda Tělísko.

Mi to je třeba Wurst. Ani nevím, kdo koho pomlouvá, nebo nepomlouvá, protože to vědět k ničemu nepotřebuju. 🤦‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek