Kryšpín

Z jakého důvodu se v ČR tvoří gangy puberťáků a přepadají spoluobčany?

V Praze, na severu, Ostravsku Táboře a.t.d.

Nejlepší odpověď
elkon

Protože na ně rodiče kašlou. Chybí jim tvrdá ruka. Je to o výchově od útlého mládí.

Další odpovědi
aliendrone

Netvrdil bych, že GANGY. Partičky chuligánů zde vždy byly, jakkoliv se s nástupem „pravdy a lásky“ mohutně rozmnožily. Jediný dramatický nárůst sleduji u skupin fracků sprejujících na zdi grafitti azbukou a zvracejících na ukrajinsko-ruský způsob. Ale to přeci CHCEME (tvrdí v médiích). 😕

OSHO

každý současný probém se časem jistě vyřeší bohužel časem vznikne nový problém

Zdroj: https://youtu­.be/Rv5hOUlEGrk

zjentek

A tak my jsme si v jejich věku také hráli na násilí boj válku ovšem s dřevěnými pistolkami také samotný akty násilí byly jen naoko totiž za komunisty jsme bohužel víc nemohli dneska je to o demokracii tam je to mnohem volnější ale abych taky odpověděl: bo je nikdo nevalí pendrekem přes nárty rovněž novela ministerstva spravedlnosti situaci nepomáhá>>> https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-ministerstvo-chce-zakazat-telesne-tresty-deti-40447943#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=8&ut­m_campaign=ab­test228_perso­nal_layout_3_var­DD&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Pepa25

Zase obecný blábol … Tazatel neumí ani popsat, o co mu jde a ptá se „z jakého důvodu?“

Jako gang puberťaček popsala média například řádění v Pardubicích: https://tn.no­va.cz/zpravodaj­stvi/clanek/514784-petice-nezletilych-divek-prepadla-v-parku-mladou-zenu-kopaly-do-ni-nekolik-minut Jde o takového případy?

Kryšpín

Pepa25 má pravdu ještě jsem se zeptal štamgastů a jejich názor, může za to socialismus a normalizace poněvadž puberťáci neměli pozvolný rozlet.