Avatar uživatele
aliendrone

Život není peříčko, co vy na to?

Absurdita a idiocie systému mnohé deptá, ale má to i svoji humornou stránku. Např. tuto: https://www.au­toforum.cz/bles­kovky/aktivis­te-vypustili-pneumatiky-majiteli-tesly-a-nechali-mu-na-ni-letak-s-napisem-vas-hltac-benzinu-zabiji/
Jaká by byla vaše reakce, pokud by se to stalo vám? 😉

Prosím o upřímné odpovědi, zkuste zapojit imaginaci a pořádně se do toho vcítit. Děkuji. 😉 😄

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst, Savier, Arcimozek před 114 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Je škoda, že hloupost není bolestivá.
😄

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arcimozek

Synu, život vskutku není peříčko, je to boj, často boj o přežití. Já sám jsem jen o vlásek unikl hrobníkovi z lopaty, když jsem ve svých třiceti letech přežil útok nožem. A víš, kdo mě zachránil? Ne, synu, nebyli to lékaři, byl to vesmír, ano, velký vesmír byl ten, kdo si „dupl“ a řekl: „Tebe tu ještě chci, máš tu veliký úkol.“ Od té doby jsem osvícený a moudrý, veliký a snažím se plnit své vesmírné poslaní.

Máš-li zájem o privátní lekce vesmírné očisty, napiš, domluvíme se.

Mnoho štěstí přeje,
Arcimozek

Upravil/a: Arcimozek

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Bez ohledu na to co je to za fáro, je to na ránu pěstí. Tohle si žádnej kretén nesmí dovolit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Je vidět, jak nejslavnější záškolačka na světě pokřivila celou generaci mladých po celém světě na západ od nás. I když možná strávili ve škole víc času než Greta, na jejich přemýšlení se to nijak neprojevilo. Vymaštěným mozkům stačí ukázat na “nepřítele”, a oni hned jako správní užiteční idioti konají. Basebalka by se hodila, aby se jim rozsvítilo, že ne každý řidič je mladý, zdravý, bezdětný, a bydlí ve městě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Zpracovaná, fanatická a zapálená fagule (člověk),
je vždy nebezpečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

To mně by se stát bohužel nemohlo já se v pokročilém stáří vytasím s Dodge Challengerem bo za prvé héén héén woe a za druhé ty holky ,jako, za mnou nebudou lozit furt samy jen tak z plezíru, tak to v životě nechodí takže asi tak draku a nějaká Tesla, sorryjako, mně visí hluboce visí kdesi u rektálu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

“ Život není peříčko, ale těžká traverza. “

Avatar uživatele
da ny

Ametyst,
už dávno vím, že živit není, žádná kláda.....
ŽIVOT JE KRÁSN Ý BOJ…..,
je otázkou, našeho postoje….
Život je jako bonboniéra!
https://www.frek­vence1.cz/clan­ky/zabava/zivot-je-jako-bonboniera-10-mouder-z-forresta-gumpa-ktera-by-se-mela-tesat-do-kamene-24607.shtml

Avatar uživatele
Ametyst

Da ny: Jj, život je zajímavý. Docela bych uvítala, kdyby byl nudnější. Vzpomínám si, jak nakladatel Alexander Tomský přijel po 22 letech exilu z Británie do ČR. Říkal, že za celou dobu exilu byl na úřadech tolikrát, jako tady za dva roky. Ouřadové nesmějí ztratit opodstatnění, tak prudí.

Avatar uživatele
zjentek

Marci, ona je bolestivá, a hodně. 🤷‍♂️

Děkuj bohu pokud nic nebolí. 👍

Avatar uživatele
elkon

Aliendrone – tak to vidíš i vypatlanej mozek si tu hraje na spasitele. Ale odpovědět na otázku neumí.

Avatar uživatele
Arcimozek

elkone, elkone, kdy ty už dostaneš rozum… Ale tak starého psa novým kouskům nenaučíš.

Nový příspěvek