Rokio

Znaky kterého trestného činu naplňuje otravování druhých lidí?

Tak stalking to určitě není, protože v mém případě jde o jednorázové otravování. Stalking je dlouhodobý. Musí trvat alespoň měsíc.

O který jde tedy trestný čin?

Nejlepší odpověď
cappuccino

OOH, jak velikou mel pravdu Jan Werich, kdyz prohlasil, ze nejhorsi setikani v zivote je........ zbytek so dohledej sam!
Ty nam to tu dokazujes kazdy den, a to hned nekolikrat!!

Další odpovědi
Ametyst

Aby byli lidi vystrašení, a hlavně zticha a nekladli žádné otázky ani nediskutovali, politici na západě vymysleli zákon proti „non-crime incident“. Člověk se nedopustí žádného trestného činu, jenom třeba řekne něco, čím se druhý cítí být uražený. Stačí se ušklíbnout nad něčí barvou vlasů nebo tloušťkou. Nebo jednoduše otravuje, jako to popisuješ ty: potom na něj zavolají policajty, kteří ho naloží do auta a odvezou k mnohahodinovému výslechu. Samozřejmě že výslech nepotvrdí, že by se vůbec něčeho dopustil, natož aby byl vzat do vazby. Jenomže věc má ošklivou odvrácenou stranu: tento člověk má škraloup v trestním rejstříku, a ten už mu nikdo nikdy nevymaže. Zaměstnavatel ho nezaměstná. Stal se černou ovcí. Tak lze zničit lidský život debilním zákonem.
Rokio, dej si velký pozor, protože prý patříme na západ. Obávám se, že málokdo ví, co to obnáší! To je politická korektnost, dovedená do extrému.

Filip84

Na pasece se pase bílý kůň: jakou má barvu? – Bílý! – Správně, Maňas!: bílou!

Maňas, proč vyhazuješ ten chleba? – Já sádlo nerad. – A jak víš, že je se sádlem, když jsi ho ani nevybalil? – Já si ho sám mažu.