dust8

Bachyně s 2 mláďaty nejdříve muži snědly schovanou pizzu a pak bachyně našla igelitku s notebookem a odnesla ji, Proč?

To jí přišlo fér okrást nudistu, který musel chtě nechtě bez oděvu pronásledovat tuto zlodějku? ;D

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/nudis­ta-honil-po-plazi-zvedave-prase-40332774#utm_con­tent=ribbonnew­s&utm_term=nu­dista%20a%20pra­se&utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz

Nejlepší odpověď
annas

Už se stalo někdy dřív, že divočák vysypal popelnice a roztrhal igelitové tašky a hledal něco na chuť. Divočáci jsou troufalí.

Myslím si, že bachyni a selatům nestačila pizza, proto sebrala i žlutou igelitovou tašku. Zřejmě ji někdo vyrušil, tedy utekla, počítala s tím, že až na vhodném místě prozkoumá obsah tašky.

Další odpovědi
Arne1

Z notebooku si chtěla objednat další pizzu, to je přee jasné. Pojídání pizzy je návykové.