zvedaveczvve

Co by se stalo kdyby dva stejné počítače se stejným programem hráli proti sobě šachy?

Odpovědi
Edison

Nudná záležitost. Mnohem zajímavější bylo, když byly počítače tři. Dva měli za úkol spolu komunikovat tak, aby to třetí nerozlouskl a třetí měl za úkol to rozlousknout. K tomu se přidala jednoduchá UI, v podstatě jen algoritmus na automatické učení se. Výsledkem byl časem vznik zcela unikátního kounikačního protokolu, lidskému mozgu, kdyby nesledoval ten proces, zcela nepochopitelného.

anonym

Jeden by velmi pravděpodobně vyhrál a druhý prohrál