Avatar uživatele
VaclavZeman

Co byste na svém životě změnili?

Já popravdě nevím. Tak třeba kdybych nebyl tak tlustý, tak by to mělo řadu výhod. Jenže bych stejně žral a dopracoval se ke sto třiceti kilogramům (aktuálně sto sedmnáct kilogramů). Cukrovku a obezitu bych možná neměl z překladatelské činnosti. Takže to bych měnil. Jenže i k tomu bych se nakonec dostal, protože já nic jiného neumím dělat. Jenom ještě doučovat. To je vše, co umím. Děkuju.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Ametyst, Savier, cappuccino před 281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Nic, jsem spokojen v rámci možností. To, co bych změnit chtěl, to bohužel změnit nejde.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nic, protože jsem přiměřeně opatrný. Doby, kdy jsem do všeho šel po hlavě horem pádem, jsou již dávno ffčudu. A jít do něčeho, kde nedokážu alespoň aproximativně předvídat důsledky (myslím pochopitelně s dostatečnou přesností/pou­žitelností), se mi poněkud zajídá. Pořád mám riziko rád (život bez něj by byl zoufalý), ale dnes již jen to kalkulovatelné. A venkoncem když to tak zběžně promyslím, tak by to snadno mohlo být MNOHEM horší. 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

To je docela tezka otazka! Ja bych asi nemenila nic, jen bych chtela mit tvrdsi lokty a ne tolik empatii. To se pry do dnesniho sveta moc nehodi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nevím, jestli bych to dokázal změnit i pokud bych měl příležitost, ale pokusil bych se být méně opatrný a jít do všeho víc po hlavě 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Dnes už nic. Vše dospělo do stadia, kdy každá změna bude spíše k horšímu. Pracovat na sobě je ale něco jiného, to pro mě není změna, ale vývoj s pomalými výsledky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Bohatě by mě stačil třetinový věk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Chtěl bych být psychicky zdravý. To je ale nemožné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek