Spartaboy

Co dělat se smradlavou matrací? Do pračky ji dát samozřejmě nemůžeme.

Odpovědi
zjentek

Tak pokud matrace silně zapáchá je zralá na výměnu, ať už je důvodem cokoli.

Filip84

Mráz, nebo slunce.

Pokud jsou ledové dny, strčíš matračku ven, necháš jí tam tejden, tak ten mráz veškeré „agenty“ zabije. Ale musí být ledové dny, to znamená, musí být pořád teplota pod nulou.

Stejně funguje slunce, ale – zase – musí být pořádný hic, tropy.

Jinak pravidelně vyssávat, já samozřejmě nevím, co na tom kdo dělal – a ne, opravdu nejde jenom o postelové hrátky, jde i o jídlo, pití, někdo má lehčí inkontinenci, třeba jenom v noci, a ani o tom neví, noční poluce etc., zvážil bych nákup chrániče matrace.

Velice důležité je, aby pod matračkou mohl proudit vzduch, tzn. rošt a žádné krámy pod postelí. Jinak vyměnit matraci, protože pokud smrdí, asi už bude mít svoje za sebou.