petka.s

Co je to bukakke?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
Drap

Má to tři významy
Skupinová sexuální praktika bukkake.
Slovenská hudební skupina Bukake zaměřená na elektrický jazz.
Způsob přípravy japonských nudlí soba, kdy se podávají za studena posypané různými věcmi a polévají se masovým vývarem.

Zdroj: Wiki

Další odpovědi
annas

Zkuste zadat dotaz do Google, přímo.

Jsou tři možnosti,.

  1. Bukkake – Je to výraz, který souvisí s erotikou, takže podrobnosti jsou nežádoucí.
  2. Bukake – Slovenská hudební skupina

http://www.sms­.cz/kapela/bu­kake

3. Bukkake Udon Noodles – japonské nudle – stříkání, nalévání polévky na hromádku nudlí na talíří např. v bukkake-udon a bukkake-sobía. .

https://www.dic­tionary.com/e/slan­g/bukkake/

4. Karetní hra Bukkake
https://www.dic­tionary.com/e/slan­g/bukkake/

Původ v japonštině = splash s tekutinou – cákanec, ssříkání, špíchání tekutinou. atd.

Bukkake je podstatné jméno od japonského slovesa bukkakeru a znamená prostě „splash“ nebo „pomlčka“. Složené sloveso může být rozloženo do dvou sloves: butsu a kakeru . Butsu doslova znamená zasáhnout jako překvapení. Kakeru v tomto kontextu znamená – sprchování nebo nalévání. Slovo bukkake se často používá v japonštině a popisuje vylévání vody (nebo jiných tekutin) s dostatečnou rychlostí, aby způsobilo stříkání, cákání.

https://slovnik­.seznam.cz/en-cz/?q=splash

zjentek

To je polykání všehochuti proteinu, jenže teď nevím, jestli přímo, nebo ze skleničky. Asi se to už všechno plete páté přes deváté, chjo, zatracený internet.

anonym

Bukakke patří mezi skupinové sexuální praktiky, při které jeden či více mužů ejakuluje na obličej, či tělo ženy. Slovo pochází původem z japonska kde jej lze přeložit jako „ostříknout“ … možná to má i jiné okrajové významy, ale tento je zřejmě po celém světě nejznámější bez ohledu na existenci nějakých lokálních hudebních kapel ze zapadákova a specifického druhu instantních nudlí 🙂

U stejné praktiky se setkáte i s označeními Facial.