Avatar uživatele
Jjdjfjj

Co mi budou dělat?

Ahoj, mám velký kaz v zubu, ale k zubaři na opravu jsem objednána až na říjen s tím, že mi vyčisti kanálky a pak dá plombu, jenomže me teď ten zub šílene boli, že pomalu prášky nezabírají.
Co myslíte, že mi tam zubař bude dělat a co mi je?

Zajímavá 0 před 62 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vyčistí ti kanálky a zaplombuje. Pokud to nejde zvládnout díky bolesti, vyhledej pohotovost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den. Můj následující výklad by měl být chápán pouze jako neoficiální informace, protože nejsem odborník. Vypadá to, že váš kámen může být infikován. To je často velmi bolestivé. Klidně se obraťte na svého zubaře a požádejte o urgentní prohlídku, pokud bolest pokračuje. Zubař vám zřejmě začistí a vydezinfikuje zub a případně vám dá nějaké antibiotika. Pak vám provede konvenční ošetření zubu, které jste již zmínila (vyčištění kanálků a plomba). Je opravdu důležité, aby zubař ten zub prohlédl pokud možno co nejdříve, pokud bolest dále tlačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Zkus jim volat opakovaně že tě to fakt bolí, jestli by tě někam nevmáčkli. Když řeknou že ne, volej znova. Na pohotovosti tě bohužel většinou s bolestí neošetřej, protože nestíhaj, a tak ošetřujou jen ty co už maj od kazu celej oteklej obličej. Případně můžeš zkusit najít prostě uplně jinýho zubaře a jít k němu na jednorázový ošetření (není žádnej zákon, že musíš chodit jen k tomu zubaři, u kterýho seš registrovanej), případně u něj pak už zůstat, když má tvůj zubař tak špatný objednací lhůty. Můžeš zkusit databázi znamylekar.cz, google mapy po zadání zubař, či firmy.cz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek