jirka F

Co se myslí těmi motýlí v břiše jak se zpívá ve známé písní?

Nasaď mi na chvíli do břicha motýlí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ta otázka už tady byla. Mrkni na https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-ve-skutecnosti-ti-motyli-v-brise-kdyz-se-clovek-zamiluje

Další odpovědi
dubraro

To je takový poetický popis pocitu ženy, která má chuť na sex. Takové prý mravenčení v podbřišku.

Gonfaloniér

Šimrání v břiše. Nejen u žen. Fyzický pocit zamilovanosti, často kombinace mírného vzrušení, stresu – a vyvolání adrenalinu. I dopaminu, ale to co se cítí v tom bříše, je právě adrenalin.
Naopak to není v podbříšku, jak uvádí dubraro, ale skutečně v břiše – oblast pupku i výš. A není to označení pro chtíč. Je to naopak taková příjmená nervozita, zamilovanost. O sex vůbec nemusí jít a prožít to můžou i muži.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.