Rytíř

Co si myslíte o mužích, kteří pláčou? Je to známka slabosti, nebo emoční vyspělosti?

Odpovědi
Pepa25

Je to znamení, že konkrétní situace je emočně silná a na pláč. Protože každý někdy pláče.

Ametyst

Lidé, včetně mužů, by se neměli chovat jako bezcitní roboti, jak je dnes v módě. Měli by na správném místě projevit lidské city, včetně slz.
Jako dítě si pamatuji svého tátu, který plakal na pohřbu svého přítele. Bylo pro mě zvláštní a překvapivé, že táta plakal, protože jsem ho nikdy předtím takto neviděla.

Tonda Káňa

Že je to normální…

Drap

I chlap si potřebuje někdy pobrečet. Kdo nikdy nepláče, tak nemá emoce, nebo lže.

Tonda Káňa

Ametyst: Zajímavé. Dnes je v „módě“ i pro muže své psychické problémy řešit s odborníky. Tedy muži projevují nějak své emoce a nedusí trýznění uvnitř tak, jako se to od nich „očekává“. To je tedy podle tebe OK? Protože co sem nějak tak od tebe pochopil, tak něco jako deprese bereš jako pouhou slabost…