Lucyfer

Co znamenají tyto výsledky krve? Viz foto.

Dva řádky mám „podprůměr“ a jeden „nadprůměr“. Zapomněla jsem se zeptat. Jedno, mám dojem ty trombocyty, mám nízké dlouhodobě…
Co přesně to znamená?
Ptát se u doktora na jednu stranu nemá asi cenu, protože moji lékaři jsou nedůslední… nezajímají se… Nic mi pořádně neřeknou…
Je něco, s čím by tyto hladiny mohly souviset, že se třeba rozjede nějaký problém? Nebo naopak, že mám v něčem třeba, co já vím, silnější imunitu?

Nemám strach (jen mě to zajímá). Navíc to beru s rezervou. Stejně to asi vychází s nějakého průměru.
Ale když už mi rozpíchali žílu..... :D Nesnáším braní krve.

Toto bylo uděláno skrz gynekologii, dělají se mi nějaké výrůstky (hlavně uvnitř), před čtyřmi roky se mi vysmáli, když jsem to zmiňovala a „najednou“ jsou to kondylomata. Nevěra nebyla, partnera mám stálého… nikdo z nás nikoho předtím mimochodem neměl. Je to trochu záhada. Ale to je zas jiná básnička…
Krev mám ok (ale co mě udivuje, nikdy nedělají test na HPV…).

Odpovědi
da ny

„Pláčete hezky, ale na špatném hrobě!“
;)
Tento web není odborný.
Směrujte dotaz tam, kde na odpovědi tazatelů, odpovídají
odborníci = lékaři.
Ano, vše souvisí se vším,.
Ty Vaše „hladiny“, mohou být z lékařského hlediska, ještě bezvýznamné.
Často nemusí jít o nemoc/chorobu.
V důsledku nějakého deficitu (vitamíny, minerály), proteiny nejsou úplně v normě.

POKUD nejste zcela spokojená s přístupem a informacemi gynekologa,
změňte lékaře, nebo konzultujte s jiným (i odborná web).
Pravda je, že mnoha ženám to prospělo a některým zachránilo
kůži i život
Nedostatek ZN, má 8%0 národa = bojovník se záněty.
Nebo má něčeho moc – sacharidy, tuky, kyselina močová).
Často si člověk/pacient, něco vykoleduje sám.
Nevhodnou stravou (mnoho lidí se domnívá, že jí zdravě, ale skutečnost je jiná),
životním stylem, nedostatkem pohybu a psychika.

Savier

Znamená to, že byste si měla přestat kousat nehty. Děkuji.

jirka F

Alespoň obecně jde o to že ty hvězdičky mezi těmi řádky značí míru normální hladiny když je vlevo znamená to že je nižší když vpravo znamená vyšší hodnotu. Ale nejsem odborník. Jednejte s lékáři tento web je jen částečně odborný pár doktorů by se zde našlo doporučuji jiný více odborný web.

Lucyfer

Zeptala jsem se tady, z důvodu, že to třeba někdo už řešil. 😀 A nevím, kde jinde. Zeptat se (i) online lékaře je dobrý tip, da ny. Jinak nemyslím si, že žiju nějak zdravě. 😀 A o problematice „zdravého“ vím.