Avatar uživatele
Lucyfer

Co znamenají tyto výsledky krve? Viz foto.

Dva řádky mám „podprůměr“ a jeden „nadprůměr“. Zapomněla jsem se zeptat. Jedno, mám dojem ty trombocyty, mám nízké dlouhodobě…
Co přesně to znamená?
Ptát se u doktora na jednu stranu nemá asi cenu, protože moji lékaři jsou nedůslední… nezajímají se… Nic mi pořádně neřeknou…
Je něco, s čím by tyto hladiny mohly souviset, že se třeba rozjede nějaký problém? Nebo naopak, že mám v něčem třeba, co já vím, silnější imunitu?

Nemám strach (jen mě to zajímá). Navíc to beru s rezervou. Stejně to asi vychází s nějakého průměru.
Ale když už mi rozpíchali žílu..... :D Nesnáším braní krve.

Toto bylo uděláno skrz gynekologii, dělají se mi nějaké výrůstky (hlavně uvnitř), před čtyřmi roky se mi vysmáli, když jsem to zmiňovala a „najednou“ jsou to kondylomata. Nevěra nebyla, partnera mám stálého… nikdo z nás nikoho předtím mimochodem neměl. Je to trochu záhada. Ale to je zas jiná básnička…
Krev mám ok (ale co mě udivuje, nikdy nedělají test na HPV…).

Zajímavá 0 před 20 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

„Pláčete hezky, ale na špatném hrobě!“
;)
Tento web není odborný.
Směrujte dotaz tam, kde na odpovědi tazatelů, odpovídají
odborníci = lékaři.
Ano, vše souvisí se vším,.
Ty Vaše „hladiny“, mohou být z lékařského hlediska, ještě bezvýznamné.
Často nemusí jít o nemoc/chorobu.
V důsledku nějakého deficitu (vitamíny, minerály), proteiny nejsou úplně v normě.

POKUD nejste zcela spokojená s přístupem a informacemi gynekologa,
změňte lékaře, nebo konzultujte s jiným (i odborná web).
Pravda je, že mnoha ženám to prospělo a některým zachránilo
kůži i život
Nedostatek ZN, má 8%0 národa = bojovník se záněty.
Nebo má něčeho moc – sacharidy, tuky, kyselina močová).
Často si člověk/pacient, něco vykoleduje sám.
Nevhodnou stravou (mnoho lidí se domnívá, že jí zdravě, ale skutečnost je jiná),
životním stylem, nedostatkem pohybu a psychika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Znamená to, že byste si měla přestat kousat nehty. Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Alespoň obecně jde o to že ty hvězdičky mezi těmi řádky značí míru normální hladiny když je vlevo znamená to že je nižší když vpravo znamená vyšší hodnotu. Ale nejsem odborník. Jednejte s lékáři tento web je jen částečně odborný pár doktorů by se zde našlo doporučuji jiný více odborný web.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Zeptala jsem se tady, z důvodu, že to třeba někdo už řešil. 😀 A nevím, kde jinde. Zeptat se (i) online lékaře je dobrý tip, da ny. Jinak nemyslím si, že žiju nějak zdravě. 😀 A o problematice „zdravého“ vím.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví