Avatar uživatele
Ivetka .....

Dobrý den, potřebovala bych poradit s líhnutím vejcete

Dnes když jsem byla s bratrem a sestrou na procházce, tak jsem našla vejce položené na trávě. Nevím určitě jakému ptákovi patřilo ale podle vzhledu a velikosti se nejvíce podobá kukaččím vejceti ale je kukaččí vejce je takové tyrkysové spíše do modra ale tohle je spíše víc zelené. A moc bych si ho chtěla vylíhnout. Podle googlu si mám vzít krabičku, vycpat si jí látkou,senem,slá­mou…atd.
Poté tam dát malé kamínky proto udržují teplo a to vejce položit na ty kamínky. A zahřívat to tak, že se na to svítí tepelnou žárovkou. Bylo tam i video tak jsem to udělala podle toho videa. Akorát nevím jak poznat jestli by se mi to mohlo vylíhnout nebo ne. A taky bych potřebovala pár rad okolo takovéhle věci. Moc prosím o odpověď.
Děkuji

Zajímavá 0 před 1537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Ach jo… další typická ukázka, kdy se prostý člověk bezvýznamně snaží nahradit Boha. Nechte vejce ležet, kde leží, vejcete nevejcete!!! Jestli si chcete vylíhnout vejce, počkejte si, až vás někdo oplodní!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Líhnutí vejcete (stejně jako vejceti) je nesmysl,
s tím nikdo neporadí.

Ale kdyby mělo jít o vejce (vejci), to by mohlo být něco jiného.

PS:
Nalezené vejce je nejlepší nechat tam, kde jste je našli.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hufnágl

Dej si ho podpaždí a vyklube se ti rarášek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Šmátrat na vejcata budiž zapovězeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Btw s tou kukajdou nemáš pravdu, kukajdí vejce může být různé a Kayley ho vždy snáší k takovým ptákům, aby se to její vajo podobalo vajcům „macechy“ a „otčíma“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek