Luiza

Dobrý večer, jaké krmivo koupit pro koťátko? Jedme si pro něho za necelý měsíc, tak už vybírám.

Nejlepší odpověď
Drap

Takové na jaké je zvyklé u původního majitele.

Další odpovědi
da ny

Chovatel Vám jistě poradí.
Do roka, spíše typ junior as.
https://www.zo­ohit.cz/magazin/koc­ky/vyziva-kocek
Mí známí krmí nejčastěji kočky granulemi a kapsičkami.
Nejoblíbenější z kapsiček, mají mícy Felixe. Někdo má i speciální
pamlsky pro kočky Ony mají zvířecí mazlíic, také každý své chuťové preference.
Koťátko je jistě včas krmené chovatelem a na nějaké krmivo už bude zvyklé.
https://www.mou­ntfield.cz/jak-vybrat-spravne-krmivo-pro-kocku?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMIkO3BtqrKhgMV­6pKDBx37HjmyE­AAYASAAEgK8BvD_BwE
https://www.fe­lineperfection­.cz/jak-spravne-krmit-kocku?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMIkO3BtqrKhgMV­6pKDBx37HjmyE­AAYAiAAEgKI9_D_BwE

aliendrone

Jak píše da ny – produkty s „JUNIOR“ dodatkem v názvu. Rodinné bestie milovaly Whiskas junior kapsičky, jako koťátka ale dostávaly relativně dlouho i „kočičí mléko“ (v konzervě). Důležité je ZKOUŠET, co jim chutná jednak a poměrně často jim stravu obměňovat – zkoušet nové věci (nezaměřit se na jeden či několik málo „odzkoušených“ produktů). A to včetně skutečného syrového masa (kuřecí prsa jim jedou dobře) či ryb – v POZDĚJŠÍM věku.

Rodinní chlupáči (každá ženská v rodině má alespoň jednu) jsou pěkně rozmlsaní a těžce vypasení. To si pohlídej (nepřekrmovat, je to jako s lidmi – možné zdrav. komplikace v pozdějším věku). A nezapomeň včas pořídit kvalitní škrabadlo. Vertikální (pokud možno kotvené i do stropu, s vyvýšenými „skrýšemi“ a „výhledovými plošinami“, přičemž si pohlídej, aby provaz/y na něm byly pokud možno sisalové (obyčejný provaz nic nevydrží, hned to rozdrbou). Buď vyrobit nebo zakoupit.

A proveď reorganizaci toho, co máš na poličkách či nahoře na nábytku (budeš to často DOLE sbírat, vázičky apod. vratké krámy NEJSOU dobrá volba – včetně lehkých květináčů). Koťata jsou hravá a zvědavá, ale ne každá kočičí hračka je zaujme na další dobu (mnohé vůbec), takže při nákupu postupuj s rozumem. Raději investuj do rozumné přepravky či lepšího záchůdku. DŮLEŽITÝ je i výběr steliva do něj (na některé kočka odmítne chodit!), to musíš vyzkoušet (každá kočka to má ráda jinak).

Přeji hodně radosti s chlupáčem. 🙂

Milunak

Zdravím, já jsem od chovatelky ke koťátku dostala krmivo Marp a už jsme u něho zůstali. Má výborné složení a je bez obilovin, takže sedí i kočičkám s citlivým zažíváním.

ZuLeona

Holky, kde bych si o tomto krmivu mohla přečíst nějaké informace, poradíte?

LudaMach

Taky krmivem od nich krmím a spokojenost. Tady najdete informace o značce i krmivu www.marppetfo­od.cz/krmivo-pro-kocky-marp