Avatar uživatele
zjentek

Dokázal by někdo zde najít konkrétní dotaz, třeba osm let starý?

Kkysi dávno jsem se zde na něco ptal a u otázky jsem tehdy použil takové docela neobratné větné spojení, něco ve smyslu že „na to mám své vlastní realizace“. Obratem jsem zde byl dost krutě cupován, jak až nerozumím pojmu realizace a následně mně hned při dané příležitosti bylo i dovysvětleno, co pojem vyjadřuje doopravdy, JAK svou skladbou věty ukazuji, že pojmu vlastně vůbec nerozumím a obecně taky docela důsledný celý ten rozbor PROČ vlastně nerozumím (takové to „vychytání na švestkách“, znáte to) a hlavně taky jak bych měl, ale taky i neměl, v budoucnu se vůbec vyjadřovat, aby vše týkající se mého osobního vyjádření bylo vždy právě akurátně správně a tip top, PODLE PŘEDSTAVY. Tak si to pamatuji. No a nyní, po letech, si potřebuji dát do souvislostí právě ten konkrétní výklad pojmu, PŘESNĚ V PODOBĚ, v jaké je při dotazu uvedený, s jistým poznáním, které jsem mezitím učinil. jenže tak starou otázku v archivu již nedohledám (jistě chápete, že je nemožné, ale…). A úplně přesně si ten původní výklad již bohužel nepamatuji. Co když však zde existuje někdo, kdo by na základě právě těchto indicií, dotaz s těmito komentáři dohledal? To bych žasl a byl by to pro mne takový malý zázrak, který bych vážně ocenil. Vážně. Taky by to hodně vypovědělo o paměti (genialitě) zdejších „starých“ uživatelů, pardálů. Děkuju.

Zajímavá 0 před 24 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek