jirka F

Doplníte vhodné slovo, které byste k zakončení sami vymysleli?

Včera jsem se díval na film „Dobrý voják švejk“, a když tam ten harmonikářv zpíval „sotva jsem vzal za kliku, už jsem slyšel muziku“, jak byste to jinak zakončili? „sotva jsem vzal za kliku…“

Nejlepší odpověď
annas

Sotva jsem vzal za kliku, vzpomněl jsem na Eriku., uslyšel jsem Hedviku.

Další odpovědi
agentpv

… uklouzl jsem po mlíku…
… ucítil jsem polívku…

Rokio

Sotva jsem vzal za kliku, uviděl jsem Mariku, která měla paruku.

Mc Merkurion

… neexistují „vhodná“ slova, tato písnička má slova pevně daný:
(Racajdička)
1.
Po Klárově sám a sám
hasím si to jako pán,
[:u malýho vokýnka
sedí pěkná blondýnka,
sedí pěkná blondýnka.:]
2.
Landšturmáku pojď jen blíž,
snad se holky nebojíš,
[:sotva jsem šáh na kliku,
už jsem slyšel muziku,
už jsem slyšel muziku.:]

Má milá, ta byla…

(Racajdička)

Ty jsi moje racajdička racajdá,
ty jsi moje racajdička racajdá,
[:ty jsi moje, ty jsi moje racajdička racajdá.:]
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Iphi7hAW2hU
… zde písnička z filmu:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fHPiZb0K0s0
… klasická hospodská „U malýho vokýnka sedí pěkná blondýnka“, neprzněte pěkné písničky… po té sloce následuje refrén…