zjentek

Dostanu nějaké státní příspěvky, pokud ve svém domě nabídnu azyl bezdomovci?

A ještě stejně důležitá podotázka: bude homeless umět v domě žít? Ptám se zda si třeba myslíte, že z domu brzy udělá „kůlničku na dříví“, protože případné příspěvky na jeho „záchranu“ třeba nepokryjí náklady na jeho „nevědomé ničení/likvidaci“ majetku vlastním přístupem k životu jako takovému. Například.

(Bezdomovec = lidská bytost řekněme s platným OP.)

Nejlepší odpověď
hapiky

Bezdomovci patří na speciální ubytovny, kde jsou pod dozorem. Jejich lhostejnost bývá problém pro každého, kdo si je vezme k sobě. Jsou vyjímky, možná 10%, kteří potřebují startovací pomoc, aby byly později samostatní. Bývá těžké poznat, kdo je tzv. perspektivní.

Další odpovědi
Drap

Nedostaneš od nikoho ani floka. Jak to dopadne s devastací domu poznáš až po čase. Bude to případ od případu jiné.