zjentek

Existuje způsob, jak získat peníze, aniž bychom o sobě (o naší existenci) dali komukoli dalšímu vědět?

Mám následující životní zkušenost. Peníze tvoříme (vyrábíme/zís­káváme) až tehdy, kdy již ovlivňujeme druhé, přesněji ty, již konkrétně našim názorům (přesněji naši interpretaci) tleskají. Bez takových, kteří tleskají právě nám a tedy jaksi logicky touží věřit konkrétně nám (byť nedobrovolně- platí zejména pro případné zaměstnance), žádné finanční prostředky nevyrobíme. Žádné. Platí? Anebo:

Existuje způsob, jak získat peníze, aniž bychom o sobě (a naší existenci) dali pěkně nahlas vědět?

(Nevztahuje se ke zlodějům, podvodníkům či rentiérům a jinak obdarovaným.)

Odpovědi
elkon

Další zbytečné bláboly na pokračování.

aliendrone

Pokud je mi známo (když odmyslím nelegální způsoby), tak VYRÁBĚT peníze umí jen banky. A protože v současnosti je měna JEN PAPÍREK (ničím reálným [např. zlatem] nepodloženým), plynou z toho takové věci jako INFLACE (nejúžasnější zlodějna všech dob!) a další „pozitiva“, která musíš se srdcem plným pravdy a lásky oslavovat. 😕

Tady máš něco lehkého k nahlédnutí do problematiky (celé je to DOST komplikované, na celou knihu přinejmenším) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tn2lpJ8QwI4&ab_chan­nel=TrochuLep%C5%A1%C3­%AD

zjentek

Elkon, prokaž , že jsou na pokračování, anebo se omluv za pomluvu.