Avatar uživatele
Savier

Hrozně rád bych jezdil s kamionem. Bohůžel se nemůžu dokopat k tomu, si udělat řidičak. Jak tuto nevoli překonat?

Je to moje vysněná práce už od mala. Teď bohůžel musím vykonávat velmi stresovou práci, kvůli které jsem každý den v šíleném stresu. 3× za noc se budím… Stačil by mi jen blbý řidičák. Jenže mám strach z nového kolektivu! Co když mě tam bude nějaký hajzlík šikanovat? 😞

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1 dnem Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Vis, co je tvuj nejvetsi problem? Ze ty mas spoustu snu a cilu ale vzdycky si uz predem najdes nejakou vymluvu, proc ten sen nemuzes uskutecnit!!
Podivej se do zrcadla! Tam je ten, ktery za vsechno zodpovida. Tak ho nakopni a posun dopredu!! On to totiz nutne potrebuje!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tonda Káňa

Nebudu se opakovat, už jsem ti psal mnohokrát, co je tvůj problém. A měl jsem pravdu – další výmluvy a fňukání místo činnů. Pořád to samé…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Musíš být dost posera, když se předem bojíš. To jsi chlap? Prostě zajdi do autoškoly, připrav si „ranec“ peněz a je to. Kamioňáků je málo, tak je předpoklad, že se ti peníze rychle vrátí. Práci najdeš snadno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Za volantem je stresu a stresových situací nepočítaně…
Výmluvy!
Pohodlnost, nebo si nevěříš?
Ta práce (řidič), je asi jen sen a snem zůstane.
Kdo chce, ten hledá způsoby, ne výmluvy a důvody, proč něco nejde"
Nevím, co děláš, za odpovědnou a náročnou práci, že tě tak stresuje (?)
Možná jsi jen méně psychicky odolný, nebo vyspělý.
Co člověk dělá, má dělat s chutí a elánem, ideálně rád.
Jinak si sám situaci komplikuje a vytváří odpor.
Když mi něco nevyhovuje, vadí, můžu od toho odejít.
Dělat něco jiného, v závislosti na tom, co umím, nebo k čemu jsem vzdělán…
Práce je dostatek. Někdy za ní musí člověk i odejít na čas jinam…

Na co když a co kdyby se nehraje§!! To je na nic! Takové poseroutky nejsou ani děti…
Situace se řeší, až když nastane, nemalují se čerti na zeď předem (co to je dnes za generace? Prd tosnese a vydrží… 😉

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

„Hrozně rád bych jezdil s kamionem“… Tak proč nejdeš na stopa? Jen tak si jezdit tam a zpět po celém degešstánu EU, třeba. Víš kolik těch řidičů by dalo všechno za to, mít společnost? Za další by ses nemusel zříkat svých oblíbených aktivit, jako je postupné vyprazdňování batohu lahváčů, což při řízení bys na tuto kratochvíli musel ZAPOMENOUT a to nevím jak by ti šlo, ale hádám že ne příliš easy, v tvém případě. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ . Rád poradím, když vím víc, i když nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Zůstáváš raději ve své komfortní źoně u svého lahváče. Chce to disciplínu, abys udělal změnu ve své hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Zvládneš začátek, alespoň 21 let, čistý TR, řidičák skupiny C+E řidičák 30 tisíc, profesák 20 tisíc.
Je tam také trochu tlak dispečerů dojet včas i policejních hlídek, kolony vozidel, papů na parkovišti, zdravotní rizika sedavé zaměstnání / na př. hemeroidy /, dlouhé odloučení od přítelkyně neb přítele a pod., ale také řada výhod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Prostě se musíš kopat pořádně, to je celé.
BTW – práce kamioňáka NENÍ pro slabé povahy, naopak. pokud nejsi typ „umím si SÁM poradit za každých okolností“, tak ti to NEDOPORUČUJI (možná bys přišel na to, CO je to OPRAVDOVÝ stres). 😉 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon, kamioňáků je málo, ovšem silnice jsou ucpané kamiony. To taky o lecčem vypoví 🙄

Nový příspěvek