zrzounka

Kdy se vyráběl ITES – první československý vibrátor?

Dobrý den,

píšu článek o vibrátorech a zajímalo by mě, jak jsme na tom byli my. Vyhledala jsem, že u nás byl populární ITES. Vím kde se vyráběl, ale nevím KDY. Jsem poněkud mladší ročník. Mohl by mi někdo napovědět? Stačí i přibližně!

Díky!

Nejlepší odpověď
Schluker

ITES 720/722 se vyrabel v 70. letech ve vyrobnim druzstvu Mechanika.

Další odpovědi
led

V časoch socializmu hľadajte pod názvom „masážny strojček“, alebo „masážní vibrátor“ na 1,5V batériu. Napríklad v zdravotníckych pomôckach, alebo v športe

elkon

Společnost ITES vznikla v r. 1991, tak někdy asi po vzniku.