Savier

Jak by vypadala dnešní společnost, kdyby člověk neuměl mluvit, číst a psát?

Nejlepší odpověď
led

Bez komunikácie nie je spoločnosť. Základom spoločnosti je vzájomná komunikácia.

Další odpovědi
elkon

To je jen spekulace, nelze to ověřit.

cappuccino

I v jeskynich mezi sebou komunikovali a malovali na kameny!

led

elkon, chápem, v praveku pri zrode spoločnosti ste nežili. No, nevšimli ste si, že aj zvieratá spolu komunikujú a to nepíšem o ukecaných holuboch a vranách… A pritom nemusia byť jednej krve: „Sme jednej krve, ty a ja“ píše Kipling v Knihe ďžungli o malom chlapcovi Mauglí.