Viktorie II.

Jak jste vycházeli nebo vycházíte se švagry a švagrovými?

Já báječně. Jsou kolikrát lepší než mí sourozenci.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak nějak v rámci možností. Stýkáme se velmi málo

Další odpovědi
elkon

Není problém.

Kepler

Než jsem se rozvedl, měl jsem dva švagry a dvě švagrové. S jedněmi jsem vycházel výborně, s těmi druhými to bylo trochu horší, ale bezkonfliktní a bez nevraživosti. Je fajn mít rodinu, která pomáhá.

paul1

Zatím výborně, rozumíme si.

df

Tak to je super. Gratuluji. Moje švagrová 20 let hrála intriky a faleš. Má těžký život, když na mojí ženu žárlí a závidí jí. A soupeři s ni a pomlouvá tchyni, aby ona byla ta lepší, no prostě hnus na blití. Tak jsme je odřízli a svatý klid. Ať se zabední se svými mindráky. Pochybuji, že se ještě někdy zkmotříme. Lidi se nemění. Jednou svině, pořád svině.

Rocker

Naprosto v pohodě.

Justin1

V podstatě nijak. Vídám je jenom výjimečně.

Ametyst

Špatně, a skončilo to úplným ignorováním. Varovalo mě už to, jak hnusně mluvili o svých rodičích.