Kolokol

Jak poslat českou poštou peníze na slovenský účet?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Přijdeš ke přepážce, vyplníš poukázku, zaplatíš a hotovo. Jak jednoduché, že?

Další odpovědi
Pepa25

Nelze, Česká pošta neumí poslat poštovní poukázku na Slovensko.
Pokud tedy se nebavíme o tom, že máte účet o Poštovní spořitelny – pak stačí podat příkaz. Ještě ej teoretická varianta je v případě cílového účtu u slovenské Fio banky, což je pobočka české Fio a lze tam za určitých okolností poslat peníze jako tuzemskou platbu.

Pepa25

Viktrorie, led – že jsme tak smělý, jaký typ poukázky se má vyplnit?

Viktorie II.

Nesmělost stranou. Přes ČP lze zaslat prostřednictvím WESTERN UNION®

Pepa25

Pro Werster Union nemusím na poštu. A hlavně je u nich nevyplňuje „poukázka“

led

To vám najlepšie povedia na pošte.
Nie nadarmo sa hovorí (citujem):„Lína huba hotové neštěstí“

Pepa25

V podmínkach na jejich webu je, že pokázky na Slovensko neumí, proto se ptám …

led

Len počítajte s kurzom CZ – Euro + „zahraničný a prevodový“ poplatok