cvikra

jak poslat email do egypta

chci poslat email do hurgady

Nejlepší odpověď
elkon

Normálně jako každý jiný. Napíšete zprávu a zadáte mailovou adresu ve vašem mailovém účtu.
Pokud ne toto, tak dát do krabice, zabalit, napsat adresu a odnést na poštu.

Další odpovědi
quentos

Myslíte smalt? Normálně klasickou poštou s příplatkem „křehké“, ale i tak je to bez záruky.

cappuccino

A kde je problem??

Filip84

I. Doporučený formát adresy:

Mr. Mohamed Ahmed Mahmoud
30, Rue Ahmed Orabi
Al-Mohandessine
GIZA
République arabe d'Égypte

II. Zvol službu „Cenný balík“. Udaná cena smí být maximálně Kč 37,329.00 – jsou-li emailové předměty dražší, musíš je poslat ve více zásilkách. Hmotnost nesmí být vyšší, než 30 kg.

III. Doplňková služba Křehké / Fragile se u poštovní služby Cenný balík do zahraničí neposkytuje, emailové předměty, tedy, musí být zabaleny tak, aby vydržely obvyklé zacházení během přepravy, včetně strojního třídění.

IIII. U balíku musí být jedno celní prohlášení CN 23 vyplněné anglicky, a v případě, že jde o zásilku VDD, 2 celní prohlášení CN 23 vyplněné anglicky.