Kordhaven

Jak se stát hercem v divadle?

Co jsem se koukal, tak herecké agentury většinou obsazují pouze do seriálů, filmů nebo reklam. Jak se teda dostanu do divadla? Je to spíš o kontaktech? Nebo se tam dá dostat i skrz přípravné kurzy?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se chceš stát hercem v divadle, tak nejlépe absolvovat některou hereckou školu. Často už během studia si divadla vybírají herce které budou potřebovat. Po skončení studia se potom ucházet o místa v konkrétních divadlech. Nejlépe asi osoně, ale lze i telefonicky, popřípadě psaním. V divadle se nijak moc často herci nemění, takže pro agentury by toi nebylo ani zajímavé.

da ny

herci, přece, nejčastěji bývají do reklam, filmů a seriálů
„staženi/vybráni“, právě z těch divadel!

led

Je to jednoduché. len treba mať:
1 – herecké vzdelanie
2 – herecká prax (aj amaterská)
3 – známosti
4 – správna drzosť, tj nečakať a presvedčiť vedenie divadla, režiséra o svojich kvalitách
5 – urobiť to, čo pred vami urobilo veľa známych hercov… zamestnajte sa v technických zložkách ako kulisár, rekvizitár, garderobiér
6 – ako nie posledné, načo veľa ľudí zabúda mať herecký talent, trpezlivosť a ochotu pracovať na sebe a hľadať myšlienku postavy. Žiadna postava nie je malá, je len taká, akú ju zahráte