dust8

Jak se vám líbí text této písně od Tří sester?

Zdroj k poslechu zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5dbahfm53qM&ab_ch­annel=T%C5%99i­sestry

Nejlepší odpověď
Kazatel

Copak text, ale ten klip je nádherná sonda do před dvanáctou posledních pěti minut socialismu v Praze.

Další odpovědi
Ametyst

Tři sestry jsem v šerém dávnověku milovala a poslouchala všechny písničky. Teď už jsem dávno jinde. Fanánek vlastně taky.

kamil95

Fanánek aneb „rosa na kolejích“ zase pobavil. Velký bojovník proti komunistům, ale socialistické pohostinství se mu očividně líbilo :)