Mravenec

Jak se vám líbí uměle inteligentní paní, kterou si přehrajete po rozkliknutí odkazu?

Je to zároveň na pobavení…

https://share­.synthesia.io/192d512e-0084-4e69-b9f7-70858e5582a5

Odpovědi
Filip84

Nelíbí, protože je moc uhlazená, taková „korporátní“, takové to „bylo všecko v pořádku“, nebo „mohu pro vás ještě něco udělat?“, atp. Já to nemám rád. 🙂

elkon

Nesnáším podbízení a vnucování.

paul1

Moc ne.

Disraeli

Nepřehraju, protože nerozkliknu a tím pádem ani neohodnotím. 😅 Co teď?

Mravenec

Filip: To je pravda. Tuto umělou inteligenci používají právě firmy k reklamním účelům.

Filip84

No, jasně: reklama je nejlepší způsob, jak zařídit, abych od tebe už nikdy nic nekoupil! 🙂

Mravenec

Tak to je škoda. Paní je milá.