zjentek

Jak si efektivně zajistit setkání s hollywoodskou star?

Popluji do L.A. Představuji často si nonstop, že bych se tam setkal s Emmou Stone, samozřejmě. Chci jí sdělit, že na ní myslím nepřetržitě dnem i nocí a jaký to má pro ni samotnou až neskutečný význam. Jak mé energije přímo ovlivňují její život jenž je pak krásný, úžasný a skvělý. Chchi by to věděla. Aby věděla, jak pracují vlny smýšlení a kde přesně stojí ty vysílače, tedy alespoň jeden konkrétní, odkud přesně vysílá a taky jak vypadá, jak je napojený, na co všechno, jak funguje, tvoří, pracuje…aby takto vysílal, ale! Jak si to setkání ZAJISTIT?!

Odpovědi
elkon

Jsi naivní, na takového šaška z neznámých končin není zvědavá. A nejen ona. To je jiný level.

Tonda Káňa

Napiš jí přes Instagram, ovšem šance jsou asi mizivé, soráč. 😐👎🏿

zjentek

El kon a kdo ještě je jiný level, například?