Avatar uživatele
orestez

Jak si máme vyložit upozornění na slevovém letáku max. množství 24 ks den/osoba, když Vietnamci kupují celou paletu?

 
Jak si máme vyložit upozornění na slevovém letáku max. množství 24 ks den/osoba, když Vietnamci kupují celou paletu? V letáku Penny market píšou, že můžu koupit jen 24 ks. Proto se nám nevyplatí tam jet, i když 1 kus stojí 20,–. Ale ráno jsem tam viděl samé Vietnamce odvážet plasťàky. Jednoho šťastného jsem poznal, který mi tam pomohl nadzdvihnout dělící papír, abych si vzal svůj příděl, to je vedoucí večerky o kus dál a to pivo pak prodá za 45,–. Nechápu to. Co kdybychom chtěli jako Češi taky koupit do zásob, prostě mi to nejde na rozum jak to funguje.

Popis otázky – doplňující informace
Nenapadlo mě do popisu ještě napsat: Vedoucí táhla ten el. vozík s paletou a když zaparkovala, nedovolila nikomu vzít. „Z této palety neberte, ta je už zaplacená! Máte tam vzadu.“

Zajímavá 0 před 2629 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Čo je pre bežného zákazníka, nemusí platiť pre podnikateľa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Vyložit se to dá jednoduše, je to jen jakýsi reklamní tah, který ti říká, hele, toto je opravdu tak výhodné, že to museli omezit na počet/osoba/den. Jak by to asi kontrolovali? Copak si tě na kase zapisují, ukazuješ občanku nebo tak něco? A hlavně, kdyby to hlídali a ty to budeš chtít ve větším množství, tak se tam otočíš několikrát, tj, hodíš to do auta, vezmeš si příbuzné apod. A hlavně, jaký by měli důvod k omezování prodeje? Jejich smyslem je prodat. I když je to v akci, furt na tom vydělávají, čili je jim úplně jedno, jestli to koupí Franta nebo Pepa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stejný způsob nákupu po paletách i x kusech sortimentu jako to dělají vietnamci v ČR,tak takovej způsob nákupu dělají i indové a pakistánci nebo i asiaté ve Velké británii(Londýn,Man­chester i Birmingham)hold drží se heslem že za levno koupíš za draho prodáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cechacek

Rákosníci jsou uznání jako menšina, jsou pracovití občas pěstují i dobré pochutiny a prodávají výrobky, které mají dlouhou životnost vydrží i několik let, když se nepoužívají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Souhlasím s Led:
Vietnamci nejspíše nenakupují na osobu,
ale jako podnikatelé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… 1) takto nenakupují jen Vietnamci, ale i čeští majitelé večerek, stánků a malých krámků …
… 2) v Penny a jiných potravinových marketech neprodávaj pro podnikatele na živnostenský list …
… 3) je to totiž o domluvě mezi personálem a kupujícím, byl jsem svědkem,že poté otevřeli jednu kasu, a markovali tam tu paletu po maximálním množství … proč? … oni totiž i jednotlivý provozovny mezi sebou bojujou o tržbu …
…4) než začneš někoho osočovat, tak si zkus prvně onu večerku provozovat, jestlipak víš, za kolik ti dodá pekárna rohlík a chleba? … budeš se divit, ale vysoko nad prodejní cenou penny, a ostatní dodavatelé se s tebou někdy nebudou ani bavit, a budou lízt řetězcům do zádele a nahlas vykřikovat, jak je zneužívaj …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Oni to prodají za dvojnásobek, chápu i to že ta diskontní cena není tou běžnou. Proto mě v případě když nechci jet daleko, ale jít kousek do večerky, nevadí když to koupím za dráž když mě stačí 1 kus. Zase ušetřím za PHM nebo jízdné.
Mě zajímá to varování s maximálním množstvím. Víte, tak snad to píšou pro kupující, pro zákazníky, ale není tam nic o soukromých osobách a podnikatelích.
Právě to mě nejde do hlavy. Že tam něco napíšou a ono je to jinak.

před 2629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek