zjentek

Jak to, že popová star Madonna tak sešla z očí?

Pokud zjistíme, že naším oblíbeným pornoherečkám je 70 let, dá se lecos pochopit. Konkurence je veliká. Ale u singers je to trochu jinak, si myslím. Důkazem budiž kupř. Kája Gott. A Madonna byla skutečně BIG star. Takový singer už přece nepotřebuje zpívat k tomu, aby se udržel ve středu pozornosti. Proč tedy takto sešla? A mám si myslet, kdyby žil M. Jackson, že by podobně sešel v zapomnění?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Madonna má svá nejlepší léta za sebou. Jako herečka docela zklamala, kromě role Evity Peronové. Dnes vyrábějí popularitu globální korporace, nikoliv diváci a posluchači. Korporace udělá zpěváka i z lachtana.

Další odpovědi
elkon

Madona se proslavila hlavně svými erotickými eskapádami, podle odborníků je to jen průměrná zpěvačka, která by bez toho byla dávno v propadlišti dějin. A to je důkaz, je stará, ošklivá, nikdo o ni nejeví zájem. Kdyby uměla zpívat, zpívala by dlouho i v pokročilém vě­ku.

JežíšKristus

Úplně bych si nebyl jistý tvrzením, že našim oblíbeným pornoherečkám je 70 let :D
Madonna taky žádná velká hvězda není – kdo ji dnes poslouchá? Na YouTube má i 24letý tekashi69 asi pětkrát více zhlédnutí svých songů než Madonna (plus minus, dle nejpopulárnějších videí). A to tekashi69 ani není nějaká světová třída.

quentos

Protože sešla…? ;{)>

aliendrone

Mladá generace chce VŽDY „něco jiného“. KDO dnes poslouchá Elvise? Takových tu bylo… Gott je specifická vyjímka, vyrostlá v chráněném hájemství socíkokultury, kdyby jako Madonna byl na západě, dopadl by stejně jako ona a M. Jackson – ten kdyby nezdechl, tak o něm už také nic nevíme. Svá léta slávy měl dávno za sebou. (ostatně jako VŠICHNI ve své době)

Podívej se na osazenstvo koncertů „kdysi slavných“ – samá mumie, jen semo tamo pár „zpozidlých mladších“. KAŽDÝ nakonec „vystřílí zásobníky“ a přestan být „in“. Pokud se bude nadále „vnucovat“, bude to mít stejný efekt, jako snažit se prodávat noviny z minulého roku. Osloví jen skupinku skalních fandů (které měl již z dřívejška), jinak prakticky nikoho.

Tudíž tvůj „Gottodůkaz“ je mylný. Samotný fakt, že se celá DESETILETÍ u nás hrál pořád dokola a dokola coby „režimem schválený“ – na rozdíl od MNOHA jiných (a tím si vytvořil VELKÝ fanklub nejen u nás, ale i v německoja­zyčných okolních zemích, kam často mohl vycestovat) nemění nic na tom, že když se zeptáš na Gotta kdekoliv dál (třeba u žabožroutů či západněji), tak na tebe budou zírat s otevřenou hubou. Spíše budou vědět, kdo byl na pozici centra v Manchesteru United před 2Oti lety. ;) :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Doplním, že souhlasím s aliendrone – Gott nebyla vlastně ani soukromá osoba, byla to instituce násilně vnucovaná režimem. Hltalo jej pouze Československo, a pár jedinců v NDR kvůli Máje. Režim ho zneužil, aby ukázal svoji lidskou tvář, a Gott se zneužít nechal. Určitou setrvačností je populární dodnes, což je dáno spíše tím, že Gott skutečně zpívat uměl, a dodnes tu není nikdo, kdo by se mu vyrovnal.
Zároveň bych ale Madonnu nesrovnával s Elvisem nebo Jacksonem. Ti (alespoň dle mého skromného názoru) zpívat uměli, a oba interpreti jsou dodnes (více či méně) populární. Což se o Madonně říct nedá, to byla jen ženská, co se prodávala tělem – sejde z očí sejde z mysli.