Avatar uživatele
michala432

Jak vyhraju nad lidmi jako jsou ti co na mě mluví ani je neznám?

Jak vyhraju nad lidmi kteří na mě mluví přes den když jdu a já jí vůbec neznám možná je trochu znám ale bavit se s nimi nechci a co oni mají Co na mě co mluvit já s tím prostě nesouhlasím jak jim to mám vysvětlit oni to nechápou opakují svoje chyby.

Zajímavá 0 před 73 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Paranoidní schizofrenie?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Dokud se nebudeš léčit, tak ti nikdo nepomůže. Nehraješ žádnou hru, tak nemůžeš vyhrát. Kdy už konečně pochopíš, že musíš navštívit lékaře, potažmo psychiatra?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

A proč chceš vyhrát? Oni tě jistě už znají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

To, že nedokážete položit smysluplnou otázku, je jasné/smutné.
Proč byste měla „vyhrát“ nad lidmi, se kterými nechcete komunikovat/mluvit?
Prostě s nimi nemluvte a přestaňte z toho vytvářet problém.
Pokud někoho pozdravíte, nic se Vám nestane.
Pokud odpovíte na pozdrav, pusa Vám neupadne…
V zemi zdejší, je to nepsaným zvykem Slušnost.

Opět píšete samé nesmysly.:/
Odstěhujte se na samot u lesa, na pustý ostrov. Tam možná nepotkáte, ani živáčka.
Jsou dvě možnosti, potřebujete psychiatra.
Nebo nějakého asistenta (na základě neutěšeného psychického
stavu, který Vám bude pomáhat a „postará se“ o Vás.
Případně nějaké zařízení sociální péče atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Může být těžké se vyrovnat s lidmi, kteří o nás mluví negativně nebo bez toho, aby nás skutečně znali. Je důležité si uvědomit, že nemůžete ovlivnit, jak se ostatní chovají, ale můžete ovlivnit svou reakci na ně. Zde je několik tipů, jak se s tímto druhem situace vypořádat:

  1. Neber to osobně: Mnohokrát lidé jednají podle svých vlastních problémů nebo pocitů, a ne nutně proto, co jste vy. Pokud na vás někdo mluví zlomyslně, může to více odrážet jeho vlastní bolest nebo nejistotu než něco o vás.
  2. Nereaguj impulzivně: Pokud se cítíš naštvaný nebo rozzlobený, je lepší se od situace trochu odstoupit, než reagovat ze vzteku.
  3. Pokud se situace opakuje, konfrontuj stať se upřímným a jasným dialogem. Ukaž jim, že toto chování není v pořádku a je pro tebe nepřijatelné.
  4. Pokud se pocit nepohodlí nezlepší, může být dobré obrátit se na někoho, komu důvěřuješ, například terapeuta, kouče nebo blízkého přítele, aby ti pomohl procestovat situaci.
  5. Zaměř se na sebe: Když se nás někdo snaží srazit, je to skvělá příležitost zaměřit se na sebevědomí a sebelásku.
  6. Ignoruj to: Pokud je to možné, ignoruj tuto osobu nebo lidi. Nemá smysl si připouštět ty, kteří nás nepodporují nebo nerozumí.
  7. Pokud všechny tyto kroky selžou a cítíte se ohroženi nebo šikanováni, rozhodně je důležité se obrátit na autoritu, jako je manažer v práci, školní poradce nebo dokonce právní autorita.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Nesmíš se s těmito lidmi setkávat a bude po problému konec hry.Já například jsem nešel do stánku kde na mně čekal jeden pán který mně chtěl poškodit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání