dust8

Jaké hudební skupiny mají co nejblíže ke stylu skupiny Metallica a případně proč si to myslíte?

Odpovědi
seraphico

Vzhledem k tomu, že Metallica hraje Thrash metal, tak se jako odpověď nabízí thrash metalové kapely 😃.

Konkrétní odpověď už není tak lehká, protože Metallica (a spousty dalších kapel) v průběhu své kariéry změnila svůj styl hudby, za který byla mnohými fanoušky kritizována. Je velký rozdíl mezi jejich prvním a posledním albem, takže odpověď není snadná.

Pro inspiraci podobných kapel lze jistě zapátrat ve zbytku členů Big 4, tzn. Anthrax, Megadeth a Slayer.