zjentek

jaké jsou klady větrného víru?

Vím, že věci mají svůj řád… své klady, zápory atd. Určitě platí i u tornád. Pokud my lidé přestaneme jako obvykle sobecky upírat svůj fokus pouze na naše škody (žralok kdesi v moři ukousl končetinu plavci atd.) a v tomto případě na skutečnost, že tornádo UMÍ SROVNAT a obvykle taky srovná se zemí méně odolné lidské příbytky a jiné, z hlediska životnosti často nevýznamné projekty, které tak či onak zubem času neprolezou nijak daleko no a obvykle v historii po sobě tedy ani nezanechají žádnou stopu, určitě vyvstanou i jiné důvody existence tornád, které by stály o zamyšlení. Takže, jaké jsou klady tornád? A co třeba klady všech možných cyklón? Pročistí se vzduch? Je v tom něco hlubšího? Něco božského?

Nejlepší odpověď
Kepler

V dnešních reportážích jsem slyšel, jak si to tornádo pochvaloval jeden starosta. U jedné budovy prý byly majetko-právní spory, a tak obec se rozhodla, že barák koupí a zbourá. Už nemusí, vše je vyřešeno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.