Dr. Darko

Jaké jsou neúčinnější cviky na břicho, abych měl břišáky?

Nejlepší odpověď
orwell

Rad na síti najdeš spoustu, např. zde: https://search­.seznam.cz/obraz­ky/?q=cviky%20na%20b%­C5%99icho%20pro%20mu%C5%­BEe&fulltext&sou­rceid=fulltex­t&thru=hint-obrazky-obrazky#utm_con­tent=obrazky&ut­m_term=cviky%20na%20b%­C5%99icho%20pro%20mu%C5%­BEe&utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz
Dřív se doporučovaly sklapovačky, ale při nich bacha na záda.

Další odpovědi
Disraeli

Nezhubneš na tom místě, když budeš cvičit jen konkrétní partii. Musíš cvičit rovnoměrně (celé tělo). To platí i o posilování. Není jen jeden cvik, musíš střídat.
Plank, sklapovačky, zkracovačky, sedy-lehy, cviky s činka na břicho, twist, běh, zvedání nohou (v leže nebo na spešl stroji na břicho – ve stoje) – se zvedáním zadku i bez…
Cviky na konkrétní partie najdeš na netu (neexistuje nejlepší cvik na partii a cviky se MUSÍ střídat, alespoň občas obměňovat) a nelze cvičit jen tu jednu partii.
Velké množství cviků… cvič je postupně všechny (s tím, že některé budou základní, hlavní). ;)

Rokio

Špatné nejsou sedy lehy.

paul1

Sedy lehy jsou dobré, lidově se jim říká bříšáky.